Тейпування

Лікування без уколів, операцій та пігулок

Записатися на діагностику




    Що таке тейпування

    Кінезіотейпування - це сучасний метод симптоматичного лікування, а також профілактики порушень кістково-м'язової системи. Спортивні та побутові травми, м'язові спазми, нестабільність суглобів, порушення постави, підвищені фізичні навантаження - все це є прямим показанням для виконання даної фізіотерапевтичної процедури, причому продовжуватиметься безперервно. Застосування методу кінезіотейпування як складової кінезітерапії дозволяє значно прискорити реабілітаційний процес.

    Для чого потрібно проводити тейпування

    Кінезіотейпи при правильному використанні абсолютно безпечні, і хоча не містять медикаментів, дозволяють досягти навіть знеболювального ефекту за рахунок впливу безпосередньо на больові рецептори:
    • знімається набряк, що призводить до зниження болючих відчуттів;
    • покращується трофіка тканин, що прискорює процес загоєння;
    • перерозподіляється навантаження на м’язи та зв’язки;
    • стабілізуються суглоби без зниження амплітуди та порушення обмінних процесів.

    Що таке кінезітерапія?

    Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
    Докладніше про методику

    Без хірургічних операцій

    Без ліків та уколів

    Гарантія результату 95%

    Полегшення та відчутні результати вже після перших сеансів

    Усунення причин, а не наслідків

    Досвідчені реабілітологи

    Як проходить тейпування

    Спеціальна клейка стрічка («tape»), враховуючи характер ушкодження та анатомічні особливості, наноситься на шкіру та впливає на рецепторні механізми зони ушкодження.
    • 1

      Діагностика

      Діагностика лікар визначає, куди і як накладати тейп для досягнення максимального ефекту;

    • 2

      Тейпування

      Тейпування, тобто. саме нанесення тейпу на шкіру, дотримуючись певних правил, виходячи з мети процедури – розслаблення, тонізування, стабілізація, лімфодренаж.

    • 3

      Спостереження

      Перевірка очікуваної реакції та відстеження динаміки.

    Докладніше про тейпування

    Кінезіотейпи можуть застосовуватися не тільки для поверхневих м'язів та зв'язок – за допомогою їх рефлекторно можна впливати навіть на гладку мускулатуру внутрішніх органів, покращуючи їх функціонування. Нерідко тейпи використовуються для посилення поверхневої мікроциркуляції, що сприяє швидкому розсмоктуванню гематом, якісному внутрішньому живленню шкіри, усунення застійних процесів у підшкірній жировій клітковині.

    Прийом проводять

    У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
    Філіпченкова Наталія
    Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
    Шилов Олег Валерійович
    Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
    • 300 – пацієнтів, що звернулися

    Результати після тейпування

    Результатом застосування тейпування в кінезітерапії буде більш швидке, ефективне та безболісне перебіг реабілітаційного процесу, оскільки:
    • вправи виконуються максимально ефективно за рахунок якіснішого включення м’язів у роботу;
    • побутові навантаження стають значно безпечнішими і менше впливають на процес лікування;
    • ефект пролонгований – тейп працює навіть уночі;
    • знижується ризик появи контрактур, значно швидше усувається набряклість тканин;
    • відновлення протікає найбільше природно, без застосування медикаментів.

    Часто задавані питання

    1. Чим займається ваш центр?

    Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.

    2. Чи є вікові обмеження?

    М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин. Тому в нашій клініці “Здоров’я Нації” приймають пацієнтів віком від 3 років. І оскільки м’язи – це єдиний орган у людини, яка відновлюється до самої смерті, то, по суті, вікових обмежень немає.

    3. Чи є протипоказання до лікування?

    Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.

    4. Чи потрібно мати із собою знімки МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

    При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.

    5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

    Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).

    Біль – це сигнал про проблему.

    Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

    6. Що таке кінезіотейпи?

    Спеціальні стрічки на кшталт пластиру, на гіпоалергенній клейкій основі, наносяться у певній техніці на шкіру та:

    • рефлекторно впливають на м’язи та зв’язки, розслаблюючи або тонізуючи їх;
    • стабілізують суглоби, будучи більш комфортною заміною еластичному бинту або жорсткішим бандажам;
    • покращують трофіку тканин, що сприяє їхньому якнайшвидшому відновленню;
    •   не містять лікарських засобів та є допоміжним засобом для лікування та профілактики захворювань кістково-м’язової системи.

    7. Чи дійсно кінезіотейпування ефективне?

    Ефективність кінезіотейпування переважно залежить від правильної техніки накладання. Тейпи бувають різних видів, накладаються у різній техніці задля досягнення певних цілей. Тому цю фізіотерапевтичну процедуру повинен виконувати лише фахівець. Неправильно проведене тейпування може призвести до зворотного ефекту та погіршити проблему.

    Грамотно проведена процедура обов’язково сприятиме поліпшенню результатів лікування. Але не варто забувати, що окремо тейпи можуть використовуватися лише для профілактики, а в лікувальному процесі будуть виступати як допоміжний симптоматичний засіб.

    8. Чим відрізняються тейпи?

    Є жорсткі тейпи – вони використовуються в основному для стабілізації суглобів і часткового обмеження рухливості при відновленні після травм. Еластичні тейпи розраховані більше на рефлекторний вплив на м’язи без обмеження рухів. Колір тейпу не впливає на його функцію, він повинен відповідати лише естетичним перевагам. Вибір тейпу повинен здійснюватися виходячи з потреб за силою клейового шару, довжиною, шириною. Найголовніше для результату – це правильна підготовка та техніка накладання тейпу.

    9. Чи є протипоказання до кінезіотейпування?

    Хоча процедура кінезіотейпування при правильному проведенні максимально безпечна, існує низка протипоказань до неї:

    • ниркова та серцева недостатність;
    • тромбоз глибоких вен;
    •  онкологічні захворювання;
    •  цукровий діабет (при контрольованому перебігу захворювання та відсутності яскраво виражених ускладнень кінезіотейпування може проводитися спільно з ендокринологом);
    • захворювання неуточненої етіології;
    • відкриті рани та інші великі пошкодження шкіри.

    10. Як часто потрібно робити кінезіотейпування?

    Ефект від накладання тейпу триває 3-5 днів. Тейпи для стабілізації суглобів доцільно змінювати перед кожним заняттям. Тейпування призначається курсом у середньому 10 процедур.

    Історії одужання пацієнтів

    Юлія, 40 років

    Ревматоїдний поліартрит

    Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

    Лариса Броніславівна, 54 роки

    Остеохондроз

    Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

    Тетяна Антонівна, 74 роки

    Коксартроз 3 ступеня

    Обратилась в центр с сильными болями в тазобедренном суставе и поставленным диагнозом коксартроз 3 степени.Мы наладили работу сердечно сосудистой системы, нормализовали артериальное давление, восстановили работу нижних конечностей благодаря улучшению работы мышц, сняли болевой симптом и пациентка свободно двигается без ограничений и операций.

    Більше історій пацієнтів

    Тейпування суглобів

    Вас цікавить професійне тейпування суглобів? Запрошуємо вас до нашого реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації», де проводиться комплексне лікування органів кістково-м’язового апарату.  

    Суглоби – важлива складова опорно-рухової системи, оскільки вони відповідають за рух тіла у повному обсязі. Дисфункція в системі будь-якого із суглобів призводить до болю, скутості та зменшення функціональності. Тому при пошкодженні суглоба необхідно якнайшвидше надати належну медичну допомогу.

    Насамперед важлива фіксація суглоба в анатомічно правильному положенні. Раніше для цієї мети використовували різні бандажі та пов’язки, але тривале знерухомлення суглоба часто призводило до появи контрактур, а також порушувало трофіку тканин, що значно уповільнювало процес відновлення. На відміну від перерахованих методик, тейпування колінного суглоба або інших зон дозволяє забезпечити більш широкий діапазон вільних рухів. При цьому виключається порушення трофіки та передачі нервового імпульсу, тобто не спостерігається атрофія опорно-рухового функціоналу на ураженій ділянці, що прискорює реабілітацію. 

    Що таке тейпи?

    Кінезіо-тейп є інноваційним пластиром на гіпоалергенній клейкій основі, який без будь-яких лікарських засобів рефлекторно впливає на м’язи та зв’язки. Грамотна фіксація такого пластиру дозволяє позбутися болю та підтримувати травмовану ділянку в анатомічно правильному положенні.

    Тейп дозволяє підняти шкіру, це зменшує тиск, покращуючи мікроциркуляцію крові та відтік лімфи. За допомогою такої фіксації м’яз як би «розслаблюється» і, як наслідок, знижується больовий синдром. При русі тейп розтягується та створюється ефект масажу шкіри, але водночас ефективно підтримує травмований суглоб та м’язи у потрібному положенні.

    Тейпування суглобів при артрозі куди звернутися?

    Якщо вас цікавить тейпування плечового, колінного або ліктьового суглоба, ласкаво просимо до нашого сучасного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Тут ми проводимо комплексну терапію захворювань та патологій кістково-м’язової системи без застосування хірургії, ін’єкцій та ліків. 

    Плюси вибору нашого центру:

    • Комплексний підхід до терапії органів опорно-рухової системи.
    • Уважний та професійний персонал.
    • Зручне розташування філій. 
    • Сучасний підхід у діагностиці пацієнтів із порушеннями у кістково-м’язовому апараті. 
    • Демократичні ціни на послуги.

    Тейпування ліктьового суглоба та інших зон застосовується для терапії та зняття больових відчуттів при різних травмах: розтягнення, забиті місця, набряки, вивихи, остеохондрози, артрози, артрити, ДЦП тощо.

    Для запису на консультацію спеціаліста, тейпування гомілковостопного суглоба або інших процедур центру, телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів або залишайте онлайн-заявку на нашому офіційному сайті.