Здоров’я нації
Ми вітаємо Вас на сайті центру “Здоров’я Нації” в Україні!
Пропонуємо вам ознайомитись з новим методом відновлення опорно-рухового апарату – кінезітерапією.
Центр “Здоров’я Нації” почав допомагати людям з 2010 року, застосовуючи знання та досвід, набуті доктором Бубновським.

Наша кінезітерапія буде цікава тим, хто хоче:

 • вести активний спосіб життя;
 • ростити здорове покоління дітей та онуків;
 • жити без болю та страху;
 • пишатися своїм поважним віком та можливостями свого тіла;
 • готовий попрацювати над відновленням свого здоров’я.

Пропонуючи наші послуги всім віковим категоріям, ми підтверджуємо дією наш девіз: «Здорова сім’я – Здорова нація!»

Дбайливий персонал

Який любить свою роботу

Персональний реабілітолог

На кожному занятті

Інформаційний супровід

На кожному сеансі

Широкий ряд обладнання

Професійна техніка

Виїзд додому

За індивідуальної необхідності

На зв'язку 24 на 7

Завжди готові відповісти на запитання

У центрі «Здоров'я нації» успішно вирішуються проблеми захворювань хребта та суглобів: люди всіх вікових груп починають жити повним життям, без милиць та корсетів. В основі методу оздоровлення лежать принципи природної терапії без медикаментозного втручання, інтегровані до єдиного комплексу вправ, який часто називають екстремальною реабілітацією.

Приміщення центру повністю укомплектовані для комфортної реабілітації. Є зали для індивідуальної та спільної роботи укомплектовані декомпресійним та іншими тренажерами: - кабінет дитячої реабілітації; - масажний кабінет; .

У нашому центрі працює висококваліфікований персонал. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний комплекс вправ з правильним та лікувальним навантаженням на хребет та суглоби. У процесі лікування кінезіотерапією гармонійно розвиваються всі групи м'язів, включаючи ті, які потребують змін та корекції.

Ви обов'язково оціните не тільки професіоналізм наших співробітників, але й теплоту, сердечність і доброзичливість, в атмосфері яких проводиться лікування. Ми будемо чесні з вами — багато в чому результат залежить від вас, а ми станемо кваліфікованими провідниками здорового життя.

0 + років досвіду

Центр «Здоров'я Нації» почав допомагати людям з 2010 року

0 + клієнтів

Велика кількість пацієнтів пройшли методику і стали здоровішими

0 + Співробітників

У центрі ``Здоров'я Нації`` великий штат кваліфікованих лікарів та реабілітологів.

Основні етапи лікування кінезітерапією

Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
 • 1

  Консультація

  Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

 • 2

  Діагностика

  Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем стану м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, які оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування.

 • 3

  Лікування

  Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

 • 4

  Супровід

  Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

Запишіться на консультацію

Наші центри знаходяться за адресою

м. Дніпро, пр. Пушкіна, 49 (2-й поверх)
м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 50

Запис по телефону:
(0-800) 337-179
Дзвінки по Україні Безкоштовно!
  Про нас.

  Ми – це медичний оздоровчий центр Бубновського, який успішно допомагає людям уже понад 10 років. Всі наші співробітники – справжні фанати своєї праці, адже наша робота дозволяє робити людей щасливими та здоровими.

  У своїй роботі ми використовуємо методику кінезітерапії, яка дозволяє проводити лікувальну фізіотерапію захворювань кістково-м’язової системи.

  Рух це життя!

  Термін «кінезітерапія» походить від слова «кінеза», що в перекладі означає «рух». Тобто сама методика побудована на системі вправ, які спрямовані на зміцнення м’язів та зв’язок хребта, розробку суглобів рук та ніг. При регулярних тренуваннях можна досягти швидкого та стійкого лікувального ефекту – зниження болю та скутості, зупинки розвитку дегенеративних змін.

  Пройти курс кінезітерапії за унікальною методикою Бубновського можна, звернувшись до нашого медичного центру лікування хребта у Дніпрі чи Новомосковську.

  “Здоров’я нації” – кінезітерапія для всієї родини.

  Лікарі нашого інноваційного медичного центру проводять лікування грижі хребта, артриту та артрозу колінного суглоба, а також коксартрозу, остеопорозу та інших патологій опорно-рухового апарату за методикою доктора наук, професора Бубновського.

  Усі програми тренувань у нашому центрі побудовані персонально для кожного пацієнта досвідченим лікарем-реабілітологом.

  Причини, через які люди звертаються саме до нашого медичного центру кінезітерапії:

  • Великий список послуг та можливостей для пацієнтів центру;
  • Професійна команда досвідчених реабілітологів;
  • Точні методи діагностики перед проведенням терапії;
  • Увага та персоналізований підхід до кожного пацієнта;
  • Зручне місце розташування філій центру у Дніпрі та Новомосковську;
  • Оптимальна вартість усіх послуг клініки.

  Щоб записатися на прийом до лікаря до нашого медичного центру лікування хребта та суглобів, оформіть онлайн-заявку на нашому сайті. Ми самі вам передзвонимо та обговоримо зручне місце та час відвідування центру. Також ви можете зателефонувати до нашого центру за вказаними номерами телефонів.