Кінезітерапія - ефективний метод реабілітації, заснований на рухах м'язів та суглобів

Реабілітація за методикою Бубновського у центрі Здоров'я Нації

Біль в спині и суглобах?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке кінезітерапія?

  Питанням, що таке кінезітерапія, задаються багато людей, які шукають спосіб позбутися болю в спині та кінцівках. Кінезітерапія – це складний комплекс терапевтичних процедур та комплексів лікувальної гімнастики, спрямованих на лікування опорно-рухового апарату за допомогою природного руху. Залежно від того, яка саме проблема турбує пацієнта, підбираються вправи, які впливають ті чи інші групи м'язів. Таким чином стимулюється нормальний кровообіг у суглобових тканинах, знімаються больові відчуття та м'язова напруга.

  Коли необхідна кінезітерапія

  Хоча кінезітерапія та її вправи загалом допомагають підтримувати організм у хорошому стані, і навіть можуть використовуватись як комплекс оздоровчої гімнастики, існують конкретні показання до проходження подібного лікувального курсу:
  • Неправильна постава;
  • Захворювання хребта;
  • Травми суглобів;
  • Відновлювальний період.

  У чому переваги кінезітерапії?

  Лікарська гімнастика при коксартрозі тазостегнового суглоба дозволяє проводити реабілітацію та відновлення при дегенеративних змінах різного ступеня. Така фізіотерапія підходить для чоловіків і жінок різного віку. Вона націлена на боротьбу з першопричиною хвороби, а не з симптомами проблеми. Сьогодні гімнастика Бубновського при коксартрозі користується популярністю в усьому світі і дозволяє досягати позитивних результатів терапії через короткий час.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Методиці понад 20 років

  Робота з і без обладнання

  Показання до проходження подібного лікувального курсу

  Кінезітерапія підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку і допомагає позбавитися причини хвороби,
  а не боротися з наслідками.
  • 1

   Неправильна постава

   Сюди можна віднести будь-які викривлення хребта, такі як лордоз, сколіоз, кіфоз. Лікування дозволить придбати правильну поставу, покращить функціонування систем внутрішніх органів.

  • 2

   Захворювання хребта

   Гімнастика ефективна на будь-яких етапах захворювання, тому може використовуватись у разі протрузій, гриж, остеохондрозу, спондилоартрозу.

  • 3

   Травми суглобів

   До цієї категорії належать будь-які порушення нормальної рухливості суглобів, такі як артрит, артроз, наявні травми сухожиль і навіть ушкодження менісків.

  • 4

   Відновлювальний період

   Навіть якщо клінічне лікування було відносно успішним, організм потребує відновлення. Кінезітерапія допоможе прискорити цей процес та покращить самопочуття пацієнта.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини Працює в центрі ``Здоров'я нації`` з 2019 року
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт: •1,5 року - досвіду роботи в центрі Здоров'я нації •300 - паціентів, що звернулися

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Надійшла на реабілітацію із проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулася до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року із діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі і є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом і пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Кінезітерапія.

  Вас цікавить кінезітерапія доктора Бубновського? Пройти такі сеанси можна у нашому сучасному реабілітаційному центрі «Здоров’я нації» у Дніпрі та Новомосковську! Наш український реабілітаційний центр з лікування захворювань опорно-рухового апарату методом кінезітерапії має велику популярність і допоміг сотням людей здобути легкість та радість руху.

  Що являє собою кінезітерапія?

  Багато людей неодноразово чули термін «кінезітерапія», але досі мало хто досконально знає суть цієї методики. Це складний комплекс лікувальної фізкультури, розроблений талановитим професором Бубновським. Саме слово “кінезис” означає “рух”, а як відомо рух – це життя. Простіше кажучи, кінезітерапія – це лікувальна гімнастика Бубновського для хребта та інших органів кістково-м’язового апарату, заснована на природних рухах. Саме тому такі вправи підходять людям будь-якого віку з різними патологіями ОДА в області шиї, колін, хребта, ліктів тощо.

  Кінезітерапія допомагає в короткі терміни позбутися болю, скутості та іншої негативної симптоматики.

  Як проходять заняття кінезітерапією у нашому центрі?

  Для кожного пацієнта нашої клініки розробляється індивідуальна програма тренування, яка має на меті усунення конкретних проблем. Перед призначенням сеансів проводиться ретельна діагностика, від якої залежить більшість терапевтичного ефекту. Ми підбираємо вправи, орієнтуючись на індивідуальні проблеми пацієнта, а лікар реабілітолог стежить за правильністю та безпекою їхнього виконання.

  При правильному та регулярному виконанні вправ у пацієнта налагоджується кровообіг, знижується м’язова напруга, проходить біль та скутість.

  «Здоров’я нації» – кінезітерапія суглобів та хребта за унікальною методикою Бубновського.

  Якщо ви хочете потрапити до зали ЛФК за методикою кінезітерапії, спрямованої на лікування суглобів, зв’язок та м’язів, вам достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів.

  Переваги вибору нашого центру:

  • Великий перелік послуг та можливостей для пацієнтів клініки;
  • Кваліфікований та досвідчений персонал;
  • Зручне місце розташування клінік у Дніпрі та Новомосковську;
  • Персоналізований підхід до кожного пацієнта;
  • Демократична вартість послуг центру.

  Ми допоможемо вам правильно та максимально комфортно пройти відновлювальний період після отриманої травми чи хірургічної операції, виправити поставу, зупинити розвиток дегенеративних процесів у тканинах суглобів.