«Здоров'я нації» у місті Новомосковську

У квітні 2017 року відкрив свої двері центр «Здоров'я нації» у місті Новомосковську та успішно працює зараз, маючи сотні вдячних та одужалих пацієнтів. Насамперед в арсеналі центру кваліфікований та досвідчений лікар-кінезітерапевт з багаторічним досвідом роботи, який підбере та призначить індивідуальну програму реабілітації виключно виходячи з вашого самопочуття, діагнозу та всіх супутніх патологій, який також супроводжуватиме вас протягом усього часу проходження реабілітації.

Хочемо ще додати, що технологія та підхід зберігаються у кожному нашому центрі-партнері, ми контролюємо рівень знань та навичок наших співробітників, проводимо регулярні навчальні семінари, лекції, виїзні майстер-класи. З упевненістю заявляємо, що потрапляючи до будь-якого центру «Здоров'я нації» ви отримуєте якісну послугу та технологію реабілітації незалежно від міста чи фахівця.

Провідниками під час кожного заняття будуть інструктори-реабілітологи, які дбайливо допоможуть вам впоратися з психологічними та фізичними бар'єрами, які зустрічатимуться у вас на дорозі. Завдяки індивідуальному підходу контролюватимуть техніку виконання вправ та самопочуття пацієнта. Ну і, звичайно ж, це привітні реєстратори, які завжди з посмішкою вас зустрінуть і допоможуть з будь-якими питаннями, що виникли у нас у центрі.
Дбайливий персонал

Який любить свою роботу

Персональний реабілітолог

На кожному занятті

Інформаційний супровід

На кожному сеансі

Широкий ряд обладнання

Професійна техніка

Виїзд додому

За індивідуальної необхідності

На зв'язку 24 на 7

Завжди готові відповісти на запитання

Наші спеціалісти

Гавриленко Роман Олександрович

Директор

Працює з квітня 2017 року. Досвід роботи 4,5 роки

Гавриленко Олена Аліківна

Адміністратор

Працює з листопада 2018 року, досвід роботи 3 роки

Кулик Віра Костянтинівна

Лікар кінезітерапевт

Фізична та реабілітаційна медицина

Зуєнко Олена Андріївна

Інструктор – реабілітолог

Досвід роботи у «Здоров'я нації» 1,5 роки

Третьякова Ольга Павлівна

Помічник інструктора

0 + років досвіду

Центр «Здоров'я Нації» почав допомагати людям із 2010 року

0 + клієнтів

Велика кількість пацієнтів пройшли методику і стали здоровішими

0 + співробітників

У центрі ``Здоров'я Нації`` великий штат кваліфікованих лікарів та реабілітологів.

Основні етапи лікування кінезітерапією

Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
 • 1

  Консультація

  Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально із вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

 • 2

  Діагностика

  Опитування пацієнта з усіх напрямків здоров'я.
  Візуальна та мануальна оцінка лікарем стану м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

 • 3

  Лікування

  Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедура, гімнастика, тейпування тощо. Мета – прибрати біль та вилікувати м'язи.

 • 4

  Супровід

  Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики у домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

Часто задавані питання

1. Що таке кінезітерапія за методом Бубновського?

Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо з того, що хвороба опорно-рухового апарату в принципі не може бути вилікувана жодними ліками, уколами, операціями, за винятком кількох захворювань, пов’язаних із поразкою великих суглобів.

2. Скільки потрібно займатись, щоб отримати результат?

“Не буває однакових людей, тому термін відновлення виключно індивідуальний”. Ми завжди робимо на цьому наголос. Так, захворювання може бути у багатьох одне і теж, але у кожної людини різна фізіологія, вік, супутні захворювання та ступінь фізичної підготовки.
Больові відчуття вже на першому занятті.

3. Чи можна займатися кінезетерапією при гострому чи хронічному болю?

Можна й треба! Виконуючи індивідуально підібрану програму
декомпресійно-розвантажувальних вправ, ми використовуємо глибокі м’язи та зв’язки хребта.
За допомогою вправ ми розтягуємо спазмовані м’язи, знімаємо набряк та покращуємо кровотік, тим самим покращуючи харчування хребта, знімаючи запалення.

4. Як мені отримати консультацію щодо моєї проблеми?

При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок або інша діагностика, звичайно ж, необхідні, але завжди важливо знати, що робити і як, тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі, – достатньо.

5. Скільки коштує курс лікування кінезетерапії?

Курс лікування кінезітерапії формується після огляду лікаря, на скільки у Вас складна і запущена проблема і скільки потрібно профілактично-лікувальних занять.

6. Як отримати консультацію, якщо я перебуваю в іншому місті?

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, то з Вами зв’яжеться лікар для попередньої консультації та запросить до нас до Медичного центру для подальшого огляду та призначення лікування.

Запишіться на консультацію

Наші центри знаходяться за адресою

м. Дніпро, пр. Пушкіна, 49 (2-й поверх)
м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 50

Запис за телефоном:
(0-800) 337-179
Дзвінки по Україні Безкоштовно!