0

Зенін Дмитро Андрійович

Дмитро Андрійович
Директор центру Здоров'я нації Займається кінезітерапією вже понад 15 років. Головний критерій у роботі - це допомога у скрутну хвилину, підтримка, допомогти позбавитися страху, і дати надійну опору кожному пацієнту.

Трохи про себе

Перші три роки був пацієнтом. Вступив на лікування до лікаря Бубновського. Пройшов тяжкий відновлювальний період. Протягом трьох років, поки був пацієнтом, вивчав деталі інструкторської діяльності, готувався стати інструктором реабілітологом. Для цього перевівся з економічного ВНЗ до медичного.

Через три роки розпочав діяльність інструктора у центрі Бубновського.
До кінця 2005 року став одним із провідних фахівців. Займався відкриттям та навчанням філій. З 2006 року розпочав відкриття свого центру як сімейний бізнес. Досвід лікування пацієнтів ґрунтується на технології Бубновського та інших знаннях, набутих за цей час.

Головний критерій це допомога у скрутну хвилину, підтримка, допомогти позбавитися страху, і дати надійну опору кожному пацієнту. На сьогоднішній день зібрав та навчив впевнену професійну команду, яка готова до реабілітації пацієнтів, лікування спини та суглобів.

Лікуємо гострі та хронічні болі, а також болі в суглобах, без уколів, операцій та таблеток

Біль в спині та суглобах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!




  Ліцензії та сертифікати

  Найкраще в кінезітерапії може знатися той, хто сам пройшов цей шлях і випробував методику на собі. Дмитро Зенін – це якраз яскравий приклад такого фахівця, справжнього експерта, закоханого у свої справи.

  Сьогодні Дмитро Зенін – керівник медичного центру кінезітерапії «Здоров’я нації», а кілька років тому він сам був пацієнтом реабілітаційної клініки. Дмитро проходив кінезітерапію у самого професора Бубновського, який є родоначальником цієї методики лікування хвороб опорно-рухової системи.

  Під час терапії у професора Дмитро Зенін зацікавився кінезітерапією і став ретельно вивчати її лікувальний ефект. Йдучи до мрії, Дмитро кардинально змінив своє життя, він вирішив перевестися з економічного вишу до медичного, щоб допомагати людям. Пройшовши тривалу підготовку, він зміг стати інструктором-реабілітологом і за кілька років почав працювати в центрі Бубновського.

  У 2005 році Дмитро Зенін став одним із провідних інструкторів з кінезітерапії. Він почав займатися навчанням молодих спеціалістів та відкриттям нових центрів. Головною мрією залишалося відкриття свого центру як сімейного бізнесу. І цій мрії судилося здійснитися!

  Сьогодні оздоровчі центри кінезис-терапії Дмитра Зеніна є у Дніпрі та Новомосковську, що дозволяє мешканцям України проходити лікувальну гімнастику за методикою Бубновського від одного з найкращих учнів відомого професора. Дмитро Зенін зібрав та навчив сильну та професійну команду лікарів-реабілітологів, основне завдання яких – допомога пацієнтам із травмами та патологіями хребта, суглобів та інших органів опорно-рухової системи.

  0