Наші заходи

Центру Здоров'я Нації виповнюється 11 років

01.04.21

Семінар на тему «Як позбутися болю у спині»

07.04.21

День відкритих дверей

20.04.21

Семінар для співробітників центрів «Здоров'я нації»

14.03.21

Семінар присвячений жіночому здоров'ю

13.07.21

Семінар ``Жіноче здоров'я``

04.11.21

Про нас

Реабілітаційний Центр Кінезітерапії та “ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ”.

Пропонуємо вам ознайомитись з новим методом відновлення опорно-рухового апарату – кінезітерапією.

Центр «Здоров’я Нації» почав допомагати людям з 2010 року, застосовуючи знання та досвід, набуті у засновника сучасної кінезітерапії доктора медичних наук Сергія Михайловича Бубновського.

Наша місія – пацієнти, які відновили своє тіло та самостійно підтримують стабільно гарне самопочуття – завдяки отриманим знанням та навичкам.

0 +

Центр «Здоров'я Нації» почав допомагати людям із 2010 року

0 +

Велика кількість пацієнтів пройшли методику і стали здоровішими

Часто задавані питання

1. Що таке кінезетерапія за методом Бубновського?

Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо з того, що хвороба опорно-рухового апарату в принципі не може бути вилікувана жодними ліками, уколами, операціями, за винятком кількох захворювань, пов’язаних із поразкою великих суглобів.

2. Скільки потрібно займатись, щоб отримати результат?

“Не буває однакових людей, тому термін відновлення виключно індивідуальний”. Ми завжди робимо на цьому наголос. Так, захворювання може бути у багатьох одне і теж, але у кожної людини різна фізіологія, вік, супутні захворювання та ступінь фізичної підготовки.
Больові відчуття вже на першому занятті.

3. Чи можна займатися кінезітерапією при гострому чи хронічному болю?

Можна й треба! Виконуючи індивідуально підібрану програму
декомпресійно-розвантажувальних вправ, ми використовуємо глибокі м’язи та зв’язки хребта.
За допомогою вправ ми розтягуємо спазмовані м’язи, знімаємо набряк та покращуємо кровотік, тим самим покращуючи харчування хребта, знімаючи запалення.

4. Як мені отримати консультацію щодо моєї проблеми?

При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок або інша діагностика, звичайно ж, необхідні, але завжди важливо знати, що робити і як, тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі, – достатньо.

5. Скільки коштує курс лікування кінезітерапії?

Курс лікування кінезітерапії формується після огляду лікаря, на скільки у Вас складна і запущена проблема і скільки потрібно профілактично-лікувальних занять.

6. Як отримати консультацію, якщо я перебуваю в іншому місті?

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, то з Вами зв’яжеться лікар для попередньої консультації та запросить до нас до Медичного центру для подальшого огляду та призначення лікування.