Банні процедури

Лікування без уколів, операцій та пігулок

Записатися на діагностику
  Що таке лазневі процедури

  Банні процедури у центрі Здоров'я нації виконуються у комплексі із суглобовою гімнастикою чи реабілітаційними апаратами, у такий спосіб досягається максимальний позитивний ефект. Адже тільки так, це ефективний засіб профілактики та лікування багатьох захворювань. Регулярне відвідування парної призводить до загального загартовування та омолодження організму, розслаблює м'язовий тонус і значно підвищує якість життя.

  Для чого потрібні лазневі процедури

  При нагріванні парної температури шкіри підвищується, частота пульсу збільшується, кровоносні судини розширюються:
  • посилюється кровообіг та потовиділення (виведення токсинів);
  • розслаблюються спазмовані м’язи;
  • знижується рівень стресу за рахунок регуляції вироблення кортизолу;
  • вплив на дихальну систему;
  • допомагає контролювати вагу тіла;
  • сприяє очищенню нирок та покращує роботу сечовидільної системи;
  • добре впливає на імунну систему, правильний вплив температури та вологості повітря, забезпечує хорошу дезінфекцію організму.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Полегшення та відчутні результати вже після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Як проходить діагностика

  Діагностика поділяється на чотири етапи:
  • 1

   Заняття суглобової гімнастики або заняття на реабілітаційних апаратах

   Банні процедури проводяться лише після суглобової гімнастики або занять на реабілітаційних апаратах.

  • 2

   Кріопроцедури

   Усі пацієнти перед заходом у парну приймають кріопроцедури (холодний душ або басейн) з головою, після чого їхній час прогріву контролює банщик-реабілітолог залежно від стану здоров'я та показань пацієнта.

  • 3

   Вхід у лазню

   Кожен пацієнт робить 3 заходи з часом відпочинку між ними, тим часом рекомендується пити багато рідини води або трав'яного чаю. Усю процедуру від початку і до кінця контролює банщик, щоб уникнути перегріву або переохолодження. Також важливим моментом є те, що лазневі процедури призначає лікар залежно стану здоров'я пацієнта.

  Докладніше про лазневі процедури

  Банні процедури особливо показані при:
  • хронічні неспецифічні захворювання легень, включаючи бронхіальну астму;
  • хронічних ревматичних захворюваннях поза загостренням;
  • порушення периферичного кровообігу, артеріальної гіпертонії, гіпотонії;
  • варикозне розширення вен;
  • порушення функцій яєчників;
  • хронічні захворювання внутрішніх статевих органів;
  • вагітність до пологів;
  • гострі та хронічні м’язові болі.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Результати після лазневих процедур

  Правильне чергування температур сприяє стимуляції серцевої системи, зміцненню серцевого м'яза, підвищенню еластичності судин та попередженню інфарктів. Відвідування парильні дозволяє стабілізувати артеріальний тиск. Щоб посилити ефект, рекомендується проводити контрастні термічні процедури – чергування парної, холодного душу або басейну. Висока температура розширює кровоносні судини, покращує кровопостачання та харчування головного мозку, призводить до розслаблення та заспокоєння всього організму. крові киснем, а також правильному виробленню гормонів. Термічні процедури в лазні чудово очищають, оздоровлюють та омолоджують шкіру. Парилка сприяє очищенню шкірних пір від шлаків, бруду, токсинів, відмерлих клітин та продуктів життєдіяльності шкідливих бактерій.

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин. Тому в нашій клініці “Здоров’я Нації” приймають пацієнтів віком від 3 років. І оскільки м’язи – це єдиний орган у людини, яка відновлюється до самої смерті, то, по суті, вікових обмежень немає.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.

  4. Чи потрібно мати з собою фотографії МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).

  Біль – це сигнал про проблему.

  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Кому показані лазневі процедури?

  Банні процедури показані всім пацієнтам, незалежно від віку не має протипоказань.

  7. Чи може пацієнт відмовитися від відвідування лазневих процедур?

  Даний комплекс заходів є невід’ємною частиною технології кінезітерапії, відповідно не відвідуючи процедури, ви відмовляєте собі у одужанні.

  8. Чи входять лазневі процедури у вартість курсу реабілітації?

  Цей комплекс не входить у вартість курсу реабілітації, оскільки є додатковою послугою та допускається лише через призначення лікаря.

  9 Чи є протипоказання до банних процедур?

  Протипоказання визначає тільки лікар пацієнта на огляді. Самостійно таке рішення не ухвалюється.

  10. Коли відбуваються лазневі процедури?

  На даний момент вони проводяться по суботах у встановленому графіку.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Надійшла на реабілітацію із проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Лазневі процедури у медичному центрі «Здоров’я нації» у Дніпрі

  Вас цікавлять лазневі процедури? Пропонуємо вам відвідати наш сучасний реабілітаційний центр, де забезпечується комплексний підхід до лікування захворювань опорно-рухової системи. Проведення лазневих процедур – один з етапів терапії, який допомагає розслабитися, зняти напругу, зміцнити організм і отримати задоволення від процесу.

  Користь лазневих процедур

  Інгаляційна та масажна дія на верхні дихальні шляхи.
  Поліпшення кровопостачання.
  Зміцнення імунітету.
  Зміцнення судин та покращення їх еластичності.
  Очищення та омолодження шкіри.
  Розслаблення та релакс.
  Профілактика застудних захворювань.

  Крім цього, відвідування лазневих процедур покращує настрій, дарує відчуття легкості та бадьорості, допомагає позбутися стресів та депресії. Відразу після процедур людина відчуває приплив сил та енергії.

  Правила проведення лазневих процедур

  Щоб результат приніс користь для організму, спочатку слід вивчити основні правила банних процедур. Перше правило – не переїдати перед лазневими процедурами, але й не бути голодним. Відмінно підійде легке перекушування. Друге правило – не відвідувати ванни з впливом високих температур або банні заходи відразу після фізичної активності. Повинне пройти щонайменше півтори години. Перед походом у лазню можна прийняти теплий душ без мильних засобів і не варто мочити голову, щоб у парилці не було перегріву.

  Також дуже корисно випити пару склянок столової води, оскільки в лазні ви інтенсивно потітимете, а випита вода позбавить зневоднення і допоможе ефективніше виводити шкідливі токсини.

  Існує певна послідовність лазневих процедур. Для початку варто займати нижні полиці, оскільки гаряче повітря піднімається вгору і це дозволить поступово адаптуватися до температури в парилці. Рекомендується прийняти горизонтальне положення, щоб голова та ноги знаходилися на одному рівні, тоді кровообіг рівномірно проходитиме по всьому тілу. Усі рухи мають бути спокійними без різкої зміни положення тіла.

  Також необхідно суворо дотримуватись тимчасового режиму знаходження в парилці, робити перерви між заходами не менше 10 хвилин. Для новачків у банній справі достатньо трьох-чотирьох відвідувань парильні по 10-15 хвилин із перервами близько 10-20 хвилин. У перерву можна посидіти в передбанники або прийняти теплий/прохолодний душ.

  Якщо суворо дотримуватися всіх правил, лазневі процедури принесуть вам лише користь та величезне задоволення!

  Куди записатися на лазневі процедури у Дніпрі?

  Якщо ви хочете відвідувати правильні лазневі процедури у програмі реабілітації, запрошуємо вас до нашого центру терапії захворювань та патологій кістково-м’язової системи «Здоров’я нації». Фахівці центру із задоволенням розкажуть, які лазневі процедури підійдуть саме вам відповідно до вашого поточного стану здоров’я та проблем.

  Записатися на консультацію реабілітолога можна за вказаним телефоном або через онлайн-заявку на сайті. Для зручності клієнтів філії центру є у Дніпрі та Новомосковську.