Діагностика, профілактика та лікування захворювань у дітей від 3-х років методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Записатися на діагностику
  Програма «Мати та Дитя»

  Що таке сім'я? Це загальні цінності, правила та спосіб життя, традиції та світогляд. Саме тому основним завданням батьків є передати та забезпечити своїй дитині все найкраще: виховання, освіту, умови життя. І здоровий спосіб життя займає у здоровій сім'ї чільне місце. У цьому питанні батьки мають стати прикладом для своїх дітей. Найчастіше дитина відвідує розвиваючі центри та спортивні секції, а мама та тато займають пасивну позицію «відвести – привести». Саме тому головна мета нашої діяльності полягає у різнобічному та постійному розвитку дитини за тісної та постійної співпраці сім'ї та співробітників центру.

  Здорова сім'я – здорова нація!

  Абонемент «Мати та Дитя» - це спільне відвідування мами та дитини (від 2 до 6 років). У той час як малюк перебуває на комплексному занятті з педагогом та інструктором, мама відвідує реабілітаційну залу з метою оздоровлення чи вирішення конкретних проблем. Перебування в Центрі проходить під постійним наглядом та контролем лікаря-кінезітерапевта, всі оздоровчо-фізкультурні заходи, як для дитини, так і для мами даються тільки відповідно до рекомендацій лікаря.
  • Пробне заняття – безкоштовне;
  • Консультація лікаря-кінезітерапевта для дитини;
  • 12 оздоровчо-розвивальних занять для дитини із заходами, що гартують;
  • 3 дитячих лікувальних масажу у подарунок;
  • 8 занять на МТБ у реабілітаційному залі для мами*;
  • 6 партерних гімнастик для мами;
  • Спостереження та контроль лікаря-кінезітерапевта протягом усього курсу.

  Як проходить діагностика

  • 1

   Первинний огляд

   Діагностика проходить безпосередньо на первинному прийомі. Вона необхідна для створення індивідуальної програми лікувальних вправ з урахуванням особливостей організму, основного та супутнього захворювань пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   За допомогою нескладних рухових тестів лікар аналізує стан м'язів та суглобів пацієнта, оцінює чутливість та силу його м'язово-зв'язувального апарату. Спеціальні мануальні техніки допомагають фахівцеві виявити болючі зони та ділянки, де м'язи знаходяться в асиметричному тонусі.

  • 3

   Виявлення проблем

   При такому ретельному та уважному діагностичному підході часто виявляються приховані патології – проблеми, які ще не дали про себе знати.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Вас цікавлять заняття ЛФК для дітей? Ласкаво просимо до нашого сучасного центру кінезітерапії «Здоров’я нації» проводяться сеанси лікувальної фізкультури за методом Бубновського для дітей та дорослих різного віку.

  Кінезітерапія для дітей дошкільного віку

  Слово «кінезис» перекладається як рух і передає суть методики Бубновського. Така гімнастика побудована на виконанні вправ в основі, які стоять природні для людини руху. Саме тому кінезітерапія практично не має протипоказань і рекомендується для людей різного віку, у тому числі дітей та літніх людей.

  Дитяча кінезітерапія допомагає вирішити проблеми неправильної постави, такі як сколіоз, лордоз, кіфоз тощо. Також вправи допомагають дитині розробляти стопи, суглоби, що запобігає розвитку патологій кістково-м’язового апарату. Регулярні заняття кінезітерапією у дитячому віці приносять величезну користь і прищеплюють дитину любов до фізичної культури.

  Здоров’я нації» – кінезітерапія для дітей дошкільного віку та старше.

  Сьогодні в нашому центрі проводиться лікувальна гімнастика ЛФК по Бубновському для дітей віком від 2 до 6 років, які мають проблеми з кістково-м’язовим апаратом. Також багато батьків записують своїх дітей до нас до реабілітаційного центру для профілактики хвороб опорно-рухової системи та загального зміцнення тіла.

  Перед початком сеансів лікувальної гімнастики проводиться низка діагностичних процедур, які допомагають грамотно побудувати індивідуальну програму занять кожного пацієнта клініки. Тільки в цьому випадку заняття кінезітерапією будуть безпечними та максимально ефективними.

  Переваги звернення до центру Бубновського для дітей та дорослих:
  Широкий список послуг для дітей та дорослих;
  Сучасні методи діагностики;
  Компетентний та досвідчений персонал центру;
  Персоналізований підхід до кожного пацієнта;
  Філії центрів у Дніпрі та Новомосковську;
  Оптимальна вартість сеансів кінезітерапії та інших послуг клініки.

  Тепер, якщо вас цікавить лікувальна фізкультура для дітей віком від 2 до 6 років (дошкільного віку), ви знаєте, куди звернутися. У нашому центрі проводиться профілактика та лікування проблем із поставою у дітей та дорослих за унікальною методикою доктора Бубновського.

  Записатися на первинний прийом до реабілітолога можна телефонами або через функціонал сайту, залишивши онлайн-заявку. Додаткові запитання ви завжди можете поставити по телефону або особисто приїхавши до будь-якого з наших центрів «Здоров’я нації».