Суглобовий масаж

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Записатися на діагностику
  Що таке суглобовий масаж

  Суглобовий масаж - це система впливів на організм людини за допомогою стоп ніг, за допомогою певних прийомів. Цей вид впливу допомагає опрацювати всі шари м'язів від поверхневих до глибоких. Звільняються здавлені нервові коріння у м'язах, регенерується зв'язково-суглобовий апарат та нормалізується тонус прилеглих м'язів. За рахунок посилення крово- та лімфообігу, поліпшення обмінних процесів, відновлюється функція м'язів, потім зменшуються, а через кілька сеансів повністю зникають хворобливі відчуття.

  Для чого потрібний масаж суглобів

  Суглобовий масаж необхідний повернення активності опорно-рухового апарату.
  • Допомагає усунути підвищений м’язовий тонус;
  • Відновлює знижені чи втрачені функції частин тіла чи кінцівок;
  • Допомагає зняти набряк;
  • Суглобовий масаж призводить до нормалізації загального психічного тла організму.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Полегшення та відчутні результати вже після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Як проходить масаж суглобів

  Тривалість такого масажу від 3-5 хвилин до 10-15 хвилин, залежно від основного діагнозу та стану організму в цілому на даний момент процедури. Порядок виконання ножного масажу складається з низки почергових прийомів: погладжування, розтирання, розминання, вичавлювання, зрушення, вібрації, так само як і за будь-якого мануального (ручного масажу). Всі ці прийоми спрямовані вплив як шкірного покриву тіла, і на глибоко розташовані м'язи і фасції. і спрямовані на:
  • 1

   Теплорегуляцію організму, посилити приплив крові до зони або ділянки, що масажується;

  • 2

   Вивільнення організму від продуктів обміну речовин (у вигляді різних солей, молочної кислоти)

  • 3

   Посилюється споживання кисню за рахунок правильного дихання, у зв'язку з цим посилюється кровообіг та приплив усіх необхідних речовин до внутрішніх органів.

  Докладніше про суглобовий масаж

  Суглобовий масаж виконуються тільки в комплексі з лікувальним заняттям на підготовлені м'язи. Найкраще, коли пацієнт після заняття відпочине в положенні лежачи 2 хвилини, щоб досягти максимального розслаблення тіла, а потім виконується суглобовий масаж і після відпочинку 2-3 хвилини. Після повного комплексу пацієнт приймає кріопроцедури (холодний душ протягом 10 секунд). Весь комплекс заходів необхідний для повного відновлення роботи всіх органів та м'язів, повернення до норми артеріального тиску та відновлення нервової системи.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Результати після масажу

  Суглобовий масаж покликаний сприяти вирішенню завдань, поставлених перед лікувальним заняттям. Збільшуючи рухливість у зв'язково-м'язовому та зв'язково-суглобовому апараті, підвищуючи тонус і знімаючи надмірну нервово-м'язову напругу, розширює функціональні можливості організму, удосконалює діяльність центральної нервової систем.

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин. Тому в нашій клініці “Здоров’я Нації” приймають пацієнтів віком від 3 років. І оскільки м’язи – це єдиний орган у людини, яка відновлюється до самої смерті, то, по суті, вікових обмежень немає.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.

  4. Чи потрібно мати з собою фотографії МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).

  Біль – це сигнал про проблему.

  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Чи є вікові обмеження до призначень на суглобовий масаж?

  Суглобовий масаж у центрі Здоров’я нації виконується строго за призначенням лікаря, до цієї категорії входять підлітки з 16 років і старші, далі обмеження залежать тільки від лікаря.

  7. Чи є протипоказання до призначення?

  Так, такі обмеження існують і залежать від стану пацієнта, а також ряду основних і супутніх захворювань. За цим призначенням займається лише лікар, який бачить загальну картину стану пацієнта.

  8. Даний вид масажу входить до курсу реабілітації?

  Даний масаж не входить у вартість курсу реабілітації, оскільки має ряд обмежень та особливостей, тому оплачується окремо згідно з прайс-листом і лише за призначенням фахівця.

  9. Хто виконує суглобовий масаж?

  Суглобовий масаж виконує лише досвідчений та кваліфікований співробітник центру Здоров’я нації, який пройшов необхідне навчання та володіє всіма техніками його виконання.

  10. Чи потрібні додаткові обстеження призначення суглобового масажу?

  Будь-які додаткові обстеження не є необхідними, призначення на суглобовий масаж робить тільки лікар центру Здоров’я нації.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Надійшла на реабілітацію із проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Суглобовий масаж при хворих суглобах

  Якщо вас цікавить масаж при захворюваннях суглобів, звертайтеся до сучасного реабілітаційного центру «Здоров’я нації». Лікарі центру займаються комплексним лікуванням захворювань та патологій опорно-рухової системи без таблеток, уколів та хірургічного втручання.

  Суглобовий масаж є ефективним методом мануальної терапії, що допомагає покращити тканинний кровообіг і знизити болючі відчуття в суглобах за допомогою впливу на стопи ніг. На цьому сприятливий вплив масажу на суглобовий апарат не закінчується. Така техніка сприяє зняттю гіпертонусу в глибоких м’язах, це дозволяє зняти затискачі та скутість, подарувавши пацієнту відчуття легкості рухів.

  Переваги суглобового масажу

  Суглобовий масаж показаний для пацієнтів з остеохондрозом, артритом, артрозом, травмами опорно-рухової системи, що супроводжуються болями та м’язовим спазмом. Також мануальна методика буде ефективна в терапії рубцевих та м’язових змін, за яких спостерігається зменшення амплітуди рухів у суглобах. Проводити такий масаж повинен лише досвідчений, який добре розуміється на анатомії суглобів і знає всі правила впливу на їхню систему.

  Позитивний вплив масажу на суглобовий апарат спостерігається у пацієнтів, які проходять реабілітацію із проблемами грижі диска хребта, остеохондрозу, артриту, артрозу тощо.

  Куди звернутися до Дніпра?

  Якщо вам потрібен професійний масаж при хворих суглобах, запрошуємо вас на лікувально-оздоровчі сеанси до нашого центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Поряд із основним лікуванням – лікувальною фізкультурою за методикою Бубновського, у нашій клініці широко застосовуються додаткові маніпуляції у вигляді мануальної терапії. Сприятливий вплив масажу на кістково-суглобову систему дозволяє набагато швидше отримувати позитивну динаміку лікування проблем опорно-рухового апарату.

  Переваги вибору нашого центру:

  • Комплексний підхід у лікуванні захворювань кістково-м’язової системи.
  • Ввічливий та професійний персонал.
  • Сучасні методи діагностики
  • Зручне розташування офісів.
  • Оптимальний рівень ціни послуги.

  Оскільки маніпуляції мають низку протипоказань, всі вони призначаються лікарем лише після проходження комплексної діагностики стану опорно-рухового апарату. це забезпечує безпеку та ефективність проведених процедур.

  Для запису на консультацію реабілітолога та сеансу суглобового масажу, вам достатньо зателефонувати нам за вказаними телефонами. Також ви можете надіслати онлайн заявку з нашого сайту, і ми самі вам передзвонимо.