Лікування постменопаузального остеопорозу

Постменопаузальний остеопороз є захворюванням дегенеративного характеру, яке пов’язане із патологічними змінами в кістковій тканині, пов’язаними із зміною гормонального фону у жінок після настання клімаксу. Комплексне лікування постменопаузального остеопорозу обов’язково має включати систему спеціальних лікувальних вправ, які сприяють зміцненню кістково-м’язового апарату та перешкоджають розвитку такого стану.

Основні симптоми

Постменопаузальний остеопороз часто може протікати без яскравої симптоматики і тому залишатися непоміченим жінкою. Тому краще проводити ранню профілактику та лікування остеопорозу при клімаксі у вигляді регулярних фізичних вправ.

При серйозному порушенні з’являється біль і тяжкість у тілі, особливо в області спини, лопаток, попереку та ніг. Також можуть спостерігатися переломи при незначних травмах, а також викривлення постави.

Причини захворювання

Після припинення менструального циклу у організмі жінки відбуваються серйозні зміни. Головним чином це пов’язано із зміною гормонального тла. Вироблення жіночих гормонів естрогенів знижується, адже саме вони беруть участь в утворенні кісткової тканини.

Нижче розглянемо основні причини постменопаузального остеопорозу:

  • Зміна гормонального тла.
  • Незбалансоване харчування із дефіцитом кальцію.
  • Гіподинамія.
  • Надлишкова вага.

Також до факторів, що провокують розвиток патології, відносять: куріння, спадковість, ранній клімакс, стреси.

В організмі жінки відбувається поступове зниження кісткової маси, тому лікування остеопорозу в менопаузі потрібно починати якнайшвидше. Насамперед важливо налагодити харчування та збільшити фізичну активність. Це допоможе покращити кровопостачання та зміцнити кістково-м’язовий апарат.

Профілактика

Профілактика та терапія таких патологій обов’язково має включати фізкультуру. Сьогодні в цьому напрямі добре себе зарекомендувала кінезітерапія за методикою Бубновського. Така гімнастика є основою на природних для людини рухах і відмінно підходить для реабілітації при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату.

Якщо вас цікавить лікування остеопорозу у жінок у постменопаузі, звертайтесь до реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Тут проводиться профілактика та лікування захворювань опорно-рухової системи за методикою Бубновського. Для кожного пацієнта ми розробляємо персональну програму, що базується на проведених діагностичних дослідженнях.

Для запису на діагностику до центру «Здоров’я нації», зателефонуйте нам за вказаним номером телефону або залиште онлайн-заявку на сайті.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції