0

День відкритих дверей у центрі «Здоров’я нації»

Щороку в день свого народження центр «Здоров’я нації» відкриває свої двері для всіх бажаючих змінити своє життя на краще і жити без болю. Ми завжди раді бачити наших пацієнтів, які вже давно з нами досягли великих успіхів. Також готові зустрічати всіх, хто тільки на шляху до одужання і з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Найперший сигнал про стан здоров’я – це біль, після неї слідує страх. А що ж із ним робити? Як боротись? Як це лікувати? Коли це минеться? Це лише маленький перелік питань, що часто ставляться.

Саме тому наші фахівці:

⁃ готують для вас інформацію і розповідають як з цим жити і що це лише реакція вашого тіла, а тіло складається з м’язів, яке можна тренувати все життя;

⁃ відповідають на поставлені запитання, адже кожен з них особливий і просякнутий прожитою історією та болем;

⁃ показують вправи для домашнього знеболювання гострого болю та всі заходи профілактики.

Також лікарі можуть провести вам коротку діагностику стану м’язів і зв’язок, на якій ми впевнені ви дізнаєтеся багато нового про своє самопочуття.

І, звичайно, наша гордість — це виступи наших пацієнтів, які можуть поділитися своєю історією одужання і найчастіше це не легкий шлях, але головне, що ми його долаємо разом!

Наше головне завдання — донести кожному, що профілактика опорно-рухового апарату набагато краще за будь-яке лікування, а її починати ніколи не пізно. А якщо вам необхідно вилікувати хребет чи суглоби, то ви в надійних руках, адже про це говорить наш досвід роботи довжиною в 11 років та безліч щасливих пацієнтів, які вже змінили своє життя на краще!

0