Остеопороз у жінок

Остеопороз – системне дегенеративне захворювання, що призводить до порушення щільності кісткової тканини та призводить до її руйнування. Найбільш поширений остеопороз у жінок під час постменопаузи. Це пов’язано із зміною гормонального фону та низкою інших факторів. Комплексне лікування остеопорозу у жінок віком 40 років і більше повинно обов’язково включати лікувальну фізкультуру.

Симптоми захворювання

Спочатку хвороба може ніяк не проявляти собі. Остеопороз найчастіше має хронічний перебіг та перші симптоми з’являються вже за наявності серйозних дегенеративних порушень. Один із перших симптомів – це скутість при русі, стає складніше згинати або розгинати суглоби. Далі, якщо не розпочати лікування остеопорозу у похилого віку, може з’явитися біль, судоми, спазми, викривлення постави. Остеопороз небезпечний ризиком виникнення переломів навіть при легких травмах, адже кістка стає пористою, а отже – крихкою та ламкою.

Причини остеопорозу у жінок:

  • Зниження вироблення естрогенів, і як наслідок порушення утворення кісткової тканини.
  • Природне уповільнення метаболічних процесів у людей похилого віку.
  • Погане харчування.
  • Малорухливий спосіб життя.
  • Зайва вага.
  • Шкідливі звички.

Індивідуальна схема лікування остеопорозу у жінок розробляється з урахуванням причин виникнення хвороби, віку пацієнтки, наявності супутніх захворювань та інших факторів.

Профілактика

Профілактика та терапія даного захворювання мають бути спрямовані на усунення причин виникнення патології. Найважливішим елементом є фізкультура, особливо якщо мається на увазі лікування остеопорозу у жінок 60 років і більше з гіподинамічним способом життя та зайвою вагою. Гімнастика допомагає зміцнити м’язово-зв’язувальний апарат, покращити кровообіг та насичення тканин поживними речовинами та мікроелементами. У цьому напрямі добре себе зарекомендувала кінезітерапія.

Якщо вас цікавить лікування остеопорозу у жінок 50 років і більше, звертайтесь до реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Тут проводиться комплексна профілактика та терапія захворювань опорно-рухового апарату за методикою доктора Бубновського. У центрі працюють найкращі фахівці цього напряму.

Кінезітерапія заснована на природних для людини рухах, тому може бути призначена навіть після травм або післяопераційний період. Її можна застосовувати при остеопорозі різного ступеня тяжкості. Програма розробляється індивідуально кожного пацієнта після проведення комплексної діагностики.

Для запису на діагностику до нашого реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації» телефонуйте нам за вказаним номером телефону або залишайте онлайн-заявку на сайті.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції