Протрузія шийного відділу

Протрузія шийного відділу характеризуються випинанням частини хребетного диска за межі осі з розтягуванням фіброзного кільця. Дуже часто така проблема зустрічається саме у шийному відділі. Якщо тривалий час не проводити лікування протрузії шийного відділу, це може призвести до утворення грижі диска. Саме диск перебирає захисні амортизаційні, стабілізуючі та інші властивості, він пом’якшує навантаження, забезпечує легкість руху шиєю.

Патологія виникає внаслідок протікання дегенеративно-дистрофічних процесів у хребті. Головна причина протрузії – остеохондроз.

Небезпека захворювання характеризується вразливістю шийного відділу, адже він найтонший, у порівнянні з іншими частинами хребта, а також проходження великої кількості основних нервових каналів у цій зоні.

Протрузії шийного відділу – симптоми та лікування

Тяжкі стани при такій патології – велика рідкість. Однак захворювання може доставляти цілий неохайний прояв, таких як:

  • Відчуття болю в шиї з іррадіацією в щелепу, руку, плече.
  • Скутість рухів.
  • Хрускіт.
  • Парестезії.
  • М’язово-тонічний синдром.
  • Головний біль.

Людина відчуває напругу та скутість у шиї, іноді навіть може виникати запаморочення, потемніння в очах, шум у вухах, посмикування м’язів. Саме тому слід якнайшвидше починати протрузію дисків шийного відділу у грамотного лікаря.

Причини формування протрузії

Протрузия дисков шейного отдела симптомы лечение

При вплив негативних факторів шийні диски втрачають свої амортизаційні та захисні властивості. Одним із таких факторів є порушення кровообігу в даній галузі. Живлення міжхребцевих дисків здійснюється дифузно із сусідніх тканин (м’язів). Якщо в цих органів погане кровопостачання, це негативно відбивається не лише на тканинах, а й на дисках. При тривалому «голоданні» розвиваються дегенеративно-дистрофічні зміни та згодом протрузії.

Фіброзне кільце відчуває нестачу поживних елементів, втрачається пружність і щільність, розвиваються мікротріщини. Сама протрузія виникає внаслідок тиску ядра на фіброзне кільце, відбувається випинання диска за нормальні анатомічні межі.

Не варто затягувати цей процес, краще якнайшвидше зайнятися своїм здоров’ям.

Куди звернутися по допомогу?

Якщо у вас виникла така проблема, як протрузія міжхребцевого шийного відділу, лікування цієї патології можна пройти у нашому центрі «Здоров’я нації». Ми забезпечуємо комплексний підхід та маємо великий досвід у вирішенні таких проблем методами фізіотерапії.

Щоб записатись на діагностику до нас у центр, достатньо зателефонувати за вказаним телефоном або створити онлайн-заявку на сайті.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції