Підсумки семінару – семінар для співробітників центрів «Здоров’я нації»

14 березня 2020 року відбувся семінар для співробітників центрів «Здоров’я нації», на якому було порушено найважливіші питання кінезітерапії. Час не стоїть на місці, тому ми прагнемо здобувати нові знання з метою подальшого застосування.

В першу чергу ми підбили підсумки за 10 років нашої роботи, адже ми маємо велику кількість пацієнтів, що одужали, а це означає – рухаємося в правильному напрямку і нам є чим пишатися.

Завдяки нашим докторам Мосейчуку Костянтину Петровичу та Шилову Олегу Валерійовичу, ми вивчили особливості міофасціальної діагностики, а також її дані впливають на перебіг подальшої реабілітації.

Обговорили всі нюанси роботи з важкими хворими, такими як пацієнти, які перенесли інсульт, пацієнти в інвалідних візках, а також пацієнти, які перенесли операцію із заміни суглобів.

Так як в ході реабілітації ми використовуємо додатково послуги масажу, було корисним розглянути результати даної маніпуляції на прикладах пацієнтів, а також зібрати від них відгуки про самопочуття. Виходячи з цього було вирішено розширити види масажу, оскільки є позитивна динаміка.

Тому що цей семінар відбувся перед настанням карантину та запровадженням повного локдауну, викликаного коронавірусом, ми розробили подальші шляхи розвитку центру. І зараз, згодом, хочемо сказати, що нам це пішло на користь, адже ми весь цей час навчалися, оновили фірмовий стиль бренду, а також зробили ремонт для оптимізації робочого місця, щоб нашим пацієнтам було комфортно і затишно перебувати у нас. І найголовніше, ми поставили нові завдання та цілі, які будемо досягати заради вашого одужання!