Суглобова партерна гімнастика

Лікування без уколів, операцій та пігулок

Записатися на діагностику
  Що таке суглобова партерна гімнастика

  Що таке суглобова партерна гімнастика Необхідним фактором для повноцінного функціонального відновлення є система спеціальних вправ, яку ми називаємо суглобовою гімнастикою. На першому етапі освоїти всю систему в цілому і застосувати її до себе можна тільки в центрі Здоров'я нації під керівництвом досвідчених професіоналів, а після цього стане гарною альтернативою для підтримання гарного самопочуття в домашніх умовах, працюючи з власною вагою тіла на координацію та зміцнення корсету м'язів.

  Навіщо потрібна суглобова партерна гімнастика

  Перед інструктором, який навчає пацієнтів у суглобовій гімнастиці, стоять такі завдання:
  • Поетапне навчання різним рухам від простих до складніших, які неможливо виконати на реабілітаційних апаратах;
  • Виконання цих рухів всією групою пацієнтів одночасно з інструктором. Цим ми виконуємо завдання відновлення візуальної координації між центральною та периферичною нервовими системами. Практика показує, що тільки-но досягається синхронність виконання всієї гімнастичної програми, пацієнт досягає стійкого лікувального ефекту;
  • Відновлення еластичності м’язів та зв’язок. Рівень еластичності м’язів зберігається тривалий час після завершення лікувальної програми, а при підтримці стану цими вправами практично не зникає.
  • Виконує максимально великий об’єм рухів, пов’язаних з м’язами черевного преса. Це майже головний м’яз тіла, що відповідає за добробут органів шлунково-кишкового тракту та тазового дна. Крім того, м’язи черевного преса пов’язані з діафрагмальними м’язами, активізація яких сприяє вібрації та масажу всіх внутрішніх органів;
  • Навчання релаксації після об’ємної фізичної програми. Це навчання боротьби з негативними емоціями, зміцнення духу і віри в себе, у власні сили, що й потрібне для справжнього одужання.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Полегшення та відчутні результати вже після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Як відбувається суглобова партерна гімнастика

  Підготовка до занять із суглобової партерної гімнастики починається ще на первинній діагностиці у лікаря, де фахівець визначає міофасціальний стан та робить перші призначення. Тільки після проходження занять на реабілітаційних апаратах лікар оцінює підготовку м'язів до самостійної роботи з власною вагою тіла. Це і є результатом одужання. Можна відзначити, що допуск до гімнастичних занять є великим успіхом на шляху до повного одужання. Сама ж суглобова гімнастика складається із 3-х етапів:
  • 1

   Активна частина

   Включаються в роботу всі групи м'язів, а також підключаються глибші шари м'язів. Активізується метаболізм та видільна система. Проходить активна робота дихальної системи, саме діафрагмального дихання, з допомогою якого поліпшується робота всіх внутрішніх органів.

  • 2

   Розтяжка

   Етап розтяжки спрямований на відновлення еластичності м'язів та зв'язок.

  • 3

   Релаксація

   Етап релаксації для зняття психоемоційної напруги та відпочинку всього тіла.

  Докладніше про суглобову партерну гімнастику

  Цінність цієї системи полягає, перш за все, у можливості її подальшого застосування самостійно без участі лікаря. А також головною перевагою, що виконувати ці нескладні вправи ви можете незалежно від місця та часу.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Результати після суглобової партерної гімнастики

  Це чудова можливість підтримувати своє тіло активним не прив'язуючись до місця чи фахівця, а також запоруку вашого здоров'я. Постійне виконання даного комплексу також допоможе вам підтримувати свою вагу тіла в нормі і регулярний гарний настрій за рахунок підтримки гормонального фону.

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин. Тому в нашій клініці “Здоров’я Нації” приймають пацієнтів віком від 3 років. І оскільки м’язи – це єдиний орган у людини, яка відновлюється до самої смерті, то, по суті, вікових обмежень немає.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.

  4. Чи потрібно мати із собою знімки МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).

  Біль – це сигнал про проблему.

  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Чи є вікові обмеження суглобової гімнастики?

  Вікових обмежень немає, вона показана дітям від 6 років і старше

  7. Чи є протипоказання до призначень?

  Протипоказання залежать тільки від стану здоров’я пацієнта на момент проходження реабілітації, але стан змінюється, тому лікар, який веде лікування, контролює самопочуття і всі пов’язані з ним призначення.

  8. Скільки триватиме гімнастичне заняття?

  Повний час заняття складає 1 годину

  9. Чи потрібно додатково, що мати з собою на заняття?

  Ні, вам необхідний зручний спортивний одяг, чистий невеликий рушник і питна вода. Але головне необхідно мати хороший настрій і посмішку.

  10. Чи можна придбати гімнастику та виконувати її в домашніх умовах?

  Так, звичайно, це буде найкращим рішенням після закінчення реабілітації в центрі Здоров’я нації. Виконуючи ці вправи вдома, ви зможете контролювати та підтримувати своє тіло у хорошій фізичній формі, а також це допоможе вам залишатися здоровим ще дуже довгий час.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Більше історій пацієнтів

  Суглобова партерна гімнастика Бубновського для суглобів

  Вас цікавить комплексна суглобова гімнастика? Запрошуємо вас до нашого реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Тут для кожного пацієнта запропоновано комплексний підхід у лікуванні захворювань та патологій кістково-м’язового апарату без таблеток, операцій та уколів.

  Суглобова партерна гімнастика – це спеціалізований комплекс вправ, спрямований на поліпшення фізичної підготовки. Ефективна партерна гімнастика Бубновського дозволяє зняти затискачі та скутість рухів, відновлювати координацію рухів, зміцнити м’язи. Партерна гімнастика дозволяє опрацьовувати ті групи м’язів, які мало задіяні у повсякденному житті або під час занять на реабілітаційних апаратах.

  Регулярні заняття дозволять відчути легкість руху, позбавитися хрускоту, скутості, больових відчуттів. Завдяки гімнастиці вдається створити м’язовий корсет, підтягнути шкіру, покращити фігуру.

  Основні цілі партерної гімнастики:

  • Розвиток гнучкості хребта.
  • Відновлення рухливості у суглобах.
  • Поліпшення кровообігу.
  • Розвиток еластичності зв’язок та глибоких м’язів.
  • Профілактика викривлення постави.
  • Звільнення від зайвої ваги та покращення силуету фігури.
  • Тренування вестибулярного апарату.

  Партерна суглобова гімнастика часто включається до терапевтичного комплексу лікування патологій опорно-рухової системи. У поєднанні з іншими методами вона дозволяє швидше отримати полегшення та закріпити результати.

  Окрім іншого, тренування покращують психологічний стан, підвищують настрій, впевненість у собі. На заняттях вчать розслаблятися, знімати напругу з тіла і тим самим позбавлятися стресу.

  Партерна гімнастика для суглобів – куди записатися на сеанси у Дніпрі?

  Якщо вас цікавить партерна гімнастика Бубновського для спортсменів-початківців або просунутих спортсменів, ми запрошуємо вас до нашого сучасного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». У нашій команді працюють професійні та досвідчені реабілітологи, які готові скласти для вас індивідуальну програму тренувань. Перед початком кожного курсу пацієнт проходить комплексну діагностику. Це дозволить скласти максимально ефективну та безпечну програму партерної гімнастики з урахуванням наявних патологій опорно-рухового апарату.

  Тепер, якщо вас цікавить суглобова гімнастика Бубновського, знаєте, куди звернутися. Ми чекаємо на вас у наших філіях у Дніпрі та Новомосковську. Записатися на консультацію чи заняття можна за вказаними телефонами. Також ви можете залишити онлайн-заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо.