0

Центру Здоров’я Нації 11 років

Центр «Здоров’я нації» з радістю повідомляє Вам, що нашому центру виповнюється 11 років, і ми раді привітати всіх співробітників компанії, а також наших партнерів із цією знаменною датою. 11 років – це вельми значний термін, що дозволяє говорити про те, що наша команда йде по правильному шляху розвитку, досягаючи нових вершин. Минулими роками ми значно розширилися, адже починали ми з 50 квадратних метрів, пари реабілітаційних апаратів і маленького штату співробітників. Зараз у вашому розпорядженні 450 просторих метрів, 2 зали реабілітації, 2 кабінети лікаря та велика різноманітність реабілітаційних апаратів. Велика команда фахівців, яка щодня підтримує високий рівень кваліфікації, удосконалює технологію реабілітації та шукає нові знання та навички для досягнення ще більших результатів реабілітації. Технологія, яка зарекомендувала себе до нас, підтримується в повному обсязі, а за цей час тільки доповнилася новими методиками і стала більш унікальною та ефективною. Це доводить безліч успіхів, досягнутих у реабілітації наших пацієнтів, адже ваше здоров’я для нас головне. – якось некрасиво звучить, чи неправильні закінчення, чи не можу зрозуміти, чи потрібно перевірити!

Ваші відгуки та добрі слова змушують нас ще краще працювати та ще більше розвиватися. За ці 11 років ми відкрили центри у місті Дніпро, Новомосковськ та Херсон які успішно працюють сьогодні. – я б так написав!

Було значно покращено якість сервісу, тепер Ви можете придбати курс реабілітації будь-яким зручним для вас способом. Гнучкість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють нам досягати поставлених завдань у реабілітації та залишатися кращими у своїй справі.

Для «Здоров’я нації» – це лише початок, це новий етап у розвитку! Важливо рухатися далі, підкорювати нові вершини, досягати нових цілей, не забуваючи про той досвід, який ми отримали за ці 11 років.

Для запису до нас у центр Здоров’я Нації, дзвоніть за телефоном: +38 073 789 40 50

1