Юлія, 40 років Ревматоїдний поліартрит

Юлія, 40 років надійшла на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит, основними скаргами були: болі, що мігрують по всьому тілу, болі в дрібних і великих суглобах, скутість всього тіла і обмежена рухливість кульшового суглоба. Після проведеної міофасціальної діагностики лікарем кінезітерапевтом було призначено курс реабілітації, який був спрямований на зняття болю у глибоких м'язах за допомогою вправ, після першого курсу реабілітації пацієнтка відзначила покращення та продовжила займатися. За 36 занять нам удалося:1. Збільшити амплітуду рухів;2. Прибрати біль у суглобах;3. Прибрати скутість у тілі;4. Збільшити амплітуду рухів кульшового суглоба ;5. Відновити м'язову функціональність всього тіла, за рахунок чого покращилося загальне самопочуття. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.
Консультація

Лариса Броніславівна,54 роки Остеохондроз

Лариса Броніславівна, 54 роки, звернулася до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На основі діагностики лікар призначив індивідуальний курс реабілітації, але за час відвідування занять самопочуття пацієнтки дуже змінювалося, оскільки виявлялися супутні проблеми, які були не діагностовані раніше: міжреберна невралгія, підключився сильний біль у шиї, а також біль у попереку з болями, що тягнуть по нозі. За рахунок цього реабілітацію було продовжено, лікарі додавали акценти та обмеження в індивідуальній програмі, а також підключили ручний масаж. Результат даної роботи: - зняття всіх больових синдромів; - Зміцнення м'язового корсета; - Поліпшення загального самопочуття; Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.
Консультація

Тетяна Антонівна, 74 роки Коксартроз 3 ступеня

Тетяна Антонівна 74 роки, звернулася до центру із сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Налякана від прогнозів лікарів та майбутньою операцією із заміни суглоба. Завдяки нашим фахівцям та роботі інструкторів-реабілітологів вдалося зупинити прогресування захворювання та відмовитися від операції. Пацієнтка проходила заняття на реабілітаційних апаратах за індивідуальною програмою, відвідувала суглобово-партерну гімнастику та пройшла курс ручного масажу. Після чого пішла на перерву і рік її самопочуття було добрим, після чого повернулася на реабілітацію і вже протягом 3-х років безперервно відвідує заняття з індивідуальної програми. Так за ці роки ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом і пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.
Консультація

Анастасія, 16 років Порушення постави

Анастасія, 16 років розпочала реабілітацію у березні 2020 року, звернулася з проблемою порушення постави, а також зменшенням склепіння стопи, що вказувало на плоскостопість. До цього довго займалася танцями, мала свій спосіб харчування, рахунок чого була присутня м'язова недостатність. Виходячи з її бажання повернутися до занять з танців, лікарем було розписано програму одужання на 36 занять, а також курс ручного масажу для зняття тригерних зон та спазмів глибоких м'язів. Наразі Анастасія закінчує реабілітацію з результатами:1. Зміцнили м'язи черевного преса;2. Відновили м'язовий корсет загалом;3. Контроль постави та положення тіла;4. Готова повернутися до улюбленого заняття. Також ми підготували для пацієнтки рекомендації для домашніх занять, а також рекомендації щодо харчування та режиму сну.
Консультація

Ірина Вікторівна, 61 рік Кіфосколіозом 3-4 ступеня

Ірина Вікторівна 61 рік, вперше звернулася до спеціалістів центру у 2013 році з кіфосколіозом 3-4 ступеня, сильними болями в шиї та лівостороннім плечолопатковим переартритом. Лікарями було підібрано комплекс знеболювальних вправ з індивідуальним режимом відвідування та кріопроцедурами. За 2 курси реабілітації вдалося знизити больовий синдром і відновити роботу м'язів, зробивши їх функціональними та еластичними. У червні 2020 року пацієнтка звернулася після перелому правої променевої кістки зі зміщенням для відновлення та реабілітації після перелому. Погіршився стан частими запамороченнями та нудотою при зміні положення тіла, тому робота проводилася суворо під наглядом фахівця та з великими обмеженнями. На даний момент пацієнтка продовжує реабілітацію для повного одужання.
Консультація

Відгуки пацієнтів

Часто задавані питання

1. Що таке кінезетерапія за методом Бубновського?

Кінезіотерапія за методом Бубновського — передова та інноваційна технологія лікування найскладніших захворювань опорно-рухового апарату. Вона вже допомогла тисячам пацієнтів в Україні та за кордоном.

2. Скільки потрібно займатись, щоб отримати результат?

“Не буває однакових людей, тому термін відновлення виключно індивідуальний”. Ми завжди робимо на цьому наголос. Так, захворювання може бути у багатьох одне і теж, але у кожної людини різна фізіологія, вік, супутні захворювання та ступінь фізичної підготовки.
!Больові відчуття йдуть вже на першому занятті.

3. Чи можна займатися кінезітерапією при гострому чи хронічному болю?

Можна й треба! Виконуючи індивідуально підібрану програму
декомпресійно-розвантажувальних вправ, ми задіємо глибокі м’язи та зв’язки хребта.
За допомогою вправ ми розтягуємо спазмовані м’язи, знімаємо набряк та покращуємо кровотік, тим самим покращуючи харчування хребта,
знімаючи запалення.

4. Як мені отримати консультацію з моєї проблеми?

При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок або інша діагностика, звичайно ж, необхідні, але завжди важливо знати, що робити і як, тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі, – достатньо.

5. Скільки коштує курс лікування кінезітерапії?

Курс лікування кінезітерапії формується після огляду лікаря, на скільки у Вас складна і запущена проблема і скільки потрібно профілактично-лікувальних занять.

6. Як отримати консультацію, якщо я перебуваю в іншому місті?

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, то з Вами зв’яжеться лікар для попередньої консультації та запросить до нас до Медичного центру для подальшого огляду та призначення лікування.

Залишіть відгук