Надаємо повний комплекс послуг - діагностика, профілактика, лікування захворювань методом кінезітерапії
Лікування без уколів, операцій та таблеток
Записатися на консультацію
Ми допомагаємо пацієнтам
Що таке кінезітерапія?
Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
Основні етапи лікування кінезітерапією
Кінезітерапія – один з основних засобів реабілітації, заснований на тому, що рухи тіла допомагають оновити, покращити та зберегти хороший функціональний стан кісток та м'язів, серцево-судинної та інших систем організму.
- 1
Консультація
Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально із вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.
- 2
Діагностика
Опитування пацієнта з усіх напрямків здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем стану м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.
- 3
Лікування
Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет.
Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедура, гімнастика, тейпування тощо.
Мета – прибрати біль та вилікувати м'язи. - 4
Супровід
Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики у домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.
Часто задавані питання
1. Що таке кінезетерапія за методом Бубновського?
Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо їх те, що хвороба опорно-рухового апарату у принципі може бути вилікувана ніякими ліками, уколами, операціями, крім кількох захворювань, що з поразкою великих суглобів.
2. Скільки потрібно займатись, щоб отримати результат?
“Не буває однакових людей, тому термін відновлення виключно індивідуальний”. Ми завжди робимо на цьому наголос. Так, захворювання може бути у багатьох одне і теж, але у кожної людини різна фізіологія, вік, супутні захворювання та ступінь фізичної підготовки.
!Больові відчуття йдуть вже на першому занятті.
3. Чи можна займатися кінезітерапією при гострому чи хронічному болю?
Можна й треба! Виконуючи індивідуально підібрану програму
декомпресійно-розвантажувальних вправ, ми задіємо глибокі м’язи та зв’язки хребта.
За допомогою вправ ми розтягуємо спазмовані м’язи, знімаємо набряк та покращуємо кровотік, тим самим покращуючи харчування хребта, знімаючи запалення.
4. Як мені отримати консультацію щодо моєї проблеми?
При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок або інша діагностика, звичайно ж, необхідні, але завжди важливо знати, що робити і як, тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі, – достатньо.
5. Скільки коштує курс лікування кінезітерапії?
Курс лікування кінезітерапії формується після огляду лікаря, на скільки у Вас складна та запущена проблема і скільки потрібно профілактично-лікувальних занять.
6. Як отримати консультацію, якщо я перебуваю в іншому місті?
Якщо ви знаходитесь в іншому місті, то з Вами зв’яжеться лікар для попередньої консультації та запросить до нас до Медичного центру для подальшого огляду та призначення лікування.