Відновлення суглобів методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Записатися на консультацію 
  Відновлення суглобів у центрі «Здоров'я Нації»

  Одна із спеціалізацій центрів «Здоров'я Нації» — відновлення та профілактика суглобів. Мережа центрів «Здоров'я Нації» запрошує на курс відновлення суглобів за таких захворювань: Плечолопатковий періартрит (артроз плечового суглоба); гоноартроз (артроз колінного суглоба); коксоартроз (остеоартроз тазостегнового суглоба). Також ми допомагаємо відновлюватися після травм, операцій на суглобах, переломів кінцівок, забезпечуємо правильний процес реабілітації. Лікування остеоартрозу за допомогою кінезітерапії дає відмінні результати, які можна спостерігати після 8-10 сеансу.

  Кому показана кінезітерапія для відновлення та профілактики суглобів

  Кінезітерапія показана для профілактики артрозів та артритів великих суглобів (артроз тазостегнового, колінних, ліктьових та плечових суглобів). Фахівці центру підберуть програму відновлення суглобів саме з вашої проблеми. Кожен клієнт проходить комплекс вправ на багатофункціональних апаратах, задіявши необхідні для відновлення м'язів.Звертайтеся до нас за допомогою, якщо ви часто або постійно відчуваєте такі симптоми:
  • біль кульшового суглоба;
  • обмеження руху кінцівки та кульшового суглоба через біль;
  • хрускіт у хворому суглобі;
  • різке і болюче «заклинювання» суглоба, в результаті тиску шматочка хряща, що відколовся, між суглобовими тканинами;
  • неможливість підняти руку чи завести за спину;
  • заклинювання передпліччя при повороті навколо своєї осі;
  • біль при згинанні руки під час підняття тяжкості.

  Чому саме кінезіотерапія?

  Профілактика та відновлення суглобів – тривала та комплексна процедура. Для циркуляції рідини по суглобу потрібен рух суглоба. При недоотриманні цієї рідини знижується стійкість хряща до навантажень. У старшому віці хрящова тканина стоншується, будь-яке її пошкодження не проходить безвісти. Кістки починають тертися між собою. Рух суглоба – цього не можуть дати жодні медикаменти. У медицині немає оптимальнішого засобу лікування суглобів, ніж рух, тобто відновлювальної фізкультури.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Як проходить діагностика

  • 1

   Первинний огляд

   Діагностика проходить безпосередньо на первинному прийомі. Вона необхідна для створення індивідуальної програми лікувальних вправ з урахуванням особливостей організму, основного та супутнього захворювань пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   За допомогою нескладних рухових тестів лікар аналізує стан м'язів та суглобів пацієнта, оцінює чутливість та силу його м'язово-зв'язувального апарату. Спеціальні мануальні техніки допомагають фахівцеві виявити болючі зони та ділянки, де м'язи знаходяться в асиметричному тонусі.

  • 3

   Виявлення проблем

   При такому ретельному та уважному діагностичному підході часто виявляються приховані патології – проблеми, які ще не дали про себе знати.

  Кінезітерапія - фізичні заняття на спеціально сконструйованих апаратах

  Спеціальні апарати точково впливають на необхідні групи м'язів. У цьому ділянці тіла посилюється інтенсивність кровотоку, поліпшуються обмінні процеси. Система вправ заснована на включенні внутрішніх сил організму людини, і це дійсно допомагає. А разом з цим загальний стан людини стає кращим і кращим, тобто зростає якість життя.

  Коли слід розпочинати курс відновлення суглобів?

  Ми рекомендуємо вам звертатися до центру не тоді, коли реальні проблеми із суглобами та хребтом вже заважають жити, а для проведення діагностики та виявлення можливих проблем. Комплекс гімнастики застосовується у профілактичних та відновлювальних цілях. І вже тим більше не варто відкладати «на потім» займатися хворими суглобами, інакше болі тільки посиляться. .

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Відновлення суглобів.

  Вас цікавить ефективна реабілітація після травм колінного суглоба? Запрошуємо вас звернутися до нашого сучасного центру реабілітації «Здоров’я нації», де профілактику, відновлення та лікування органів опорно-рухової системи проводять за методикою кінезітерапії доктора Бубновського.

  Кінезітерапія – це система вправ, заснована на природних для людини рухах. Саме слово “кінезис” означає “рух” і відображає всю суть методики. Така лікувальна фізкультура показана як реабілітаційні заходи після травм меніска, ліктьових, плечових, тазостегнових суглобів. У програмі є спеціальні вправи відновлення колінного суглоба та інших органів кістково-м’язового апарату людини.

  Така лікувальна фізкультура підходить для людей будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. Кінезітерапія відмінно зарекомендувала себе як ефективний метод післяопераційної реабілітації або отримання травм зв’язок та суглобів.

  «Здоров’я нації» – відновлення суглобів після травми у Дніпрі.

  Якщо вам необхідно пройти відновлення колінного, ліктьового, кульшового суглобів після отриманої травми, ми пропонуємо вам пройти курс ЛФК за методикою Бубновського в нашій реабілітаційній клініці. За правильним та безпечним виконанням вправ уважно стежать наші досвідчені лікарі-реабілітологи.

  Основні переваги нашого реабілітаційного центру:

  • Широкий перелік послуг пацієнтам клініки;
  • Персоналізований підхід та увага для кожного пацієнта центру;
  • Філії клініки у Дніпрі та Новомосковську;
  • Професійна команда лікарів-реабілітологів;
  • Багатоетапна діагностика для максимально ефективної терапії;
  • Оптимальні ціни на послуги;
  • Хороші відгуки від реальних клієнтів центру.

  Тепер, якщо вам потрібна реабілітація після заміни кульшового суглоба, ви знаєте, до якого центру реабілітації звернутися. У нас ви зможете пройти повний курс лікувальної гімнастики за методикою кінезітерапії.

  Щоб записатися на прийом до нашого лікаря-реабілітолога, достатньо зателефонувати або залишити онлайн-заявку на офіційному сайті центру «Здоров’я нації».