Відновлення після травм та операцій методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Записатися на діагностику
  Профілактика хребта та суглобів після травм та операцій

  У центрі «Здоров'я Нації» ефективно проводиться раннє активне та пізнє відновлення після травм в ускладненому посттравматичному періоді за допомогою тренажерів, які мають декомпресійний та антигравітаційний ефект. Ми використовуємо апарати останнього покоління. У наші центри звертаються після ДТП, падінь з висоти, компресійних переломів хребта, переломів кісток тазу, верхніх та нижніх кінцівок та ін. Час відновлення залежить від тяжкості та давності травми, найчастіше – до 12 місяців. Завдяки високій кваліфікації фахівців відновлювальні сеанси проводяться навіть із тими, хто не може рухатися без допомоги ззовні.

  Яких результатів можна очікувати при курсі відновлення

  Відновлення в пізньому посттравматичному періоді вимагатиме більше зусиль, але виконуючи в точності рекомендації фахівців, клієнти розлучаються з милицями та корсетами.
  • Черепно-мозкові травми – покращується кровопостачання мозку, м’язового тонусу, тренування координації, стабілізується артеріальний тиск;
  • Переломи кісток тазу – відновлюються функції нижніх кінцівок, покращується робота м’язів, усуваються порушення координації руху;
  • Перелом стегнової, плечової кістки, передпліччя, гомілки – відновлюються обмінні процеси, рухливість суглобів, координація руху;
  • Компресійний перелом хребта – відновлюється кровопостачання, і, як наслідок, харчування навколохребцевих тканин;
  • Внутрішньосуглобові переломи (після спортивних травм) активізується кровообіг, проводиться профілактика контрактур, збільшується рухливість суглобів.

  Як кінезітерапія може допомогти відновитись після травм?

  Унікальні немедикаментозні засоби відновлення на спеціальних апаратах (відновлення хребта після травми) допоможуть переключити м'язи хребта в режим декомпресії (витягування). Те саме можна відзначити для відновлення суглобів після травм. Для кожного клієнта складається індивідуальна програма, з урахуванням великої травми та її локалізації та загального стану організму. Спочатку задіяні м'язи, прилеглі до травмованої зони, потім безпосередньо пошкоджені внаслідок травми. Поступово купіруються м'язові спазми, включаються «м'язові насоси», відновлюється мікроциркуляція. Це призводить до зняття набряку та відновлення у тканинах обміну речовин. Подібний підхід сприяє відновленню працездатності людини.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Особливу ефективність показує гімнастика Бубновського при грижі поперекового відділу хребта під назвою «кінезітерапія». Така методика дає швидкі та стійкі результати вже за короткий період часу.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта з усіх напрямків здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Відновлення після травм має починатися одразу після зняття гіпсу!

  Дуже часто пацієнту, який отримав травму, рекомендують спокій і нерухомість. Але це абсолютна помилка з погляду кінезітерапії. Рання реабілітація (відновлення після травм) – найкорисніший фактор для відновлення здоров'я! При тривалому носінні гіпсу вимушене статичне положення тіла повністю виключає з руху м'язи, зв'язки, сухожилля, суглоби. Адже органи та системи просто зобов'язані активно функціонувати, інакше в організмі через непотрібність зменшується приплив крові і, внаслідок цього, починаються процеси дегенерації.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів

  Відновлення після травмування.

  Вам потрібний хороший медичний центр реабілітації після травм? Ми запрошуємо вас звернутися до нашої клініки «Здоров’я нації», де ми пропонуємо ефективні програми лікування, профілактики та відновлення опорно-рухового апарату за терапевтичною методикою ЛФК доктора Бубновського, яка отримала назву «кінезітерапія».

  Кінезітерапія – швидке відновлення після травм суглобів та зв’язок.

  Слово “кінезис” означає “рух” і повністю характеризує тип гімнастики за даною методикою. Кінезітерапія побудована на принципі природних рухів, вона допомагає зміцнювати м’язи спини, шиї, розробляти суглоби колін, ліктів, плечей тощо. Така методика сприяє прискореному відновленню після травм. Тому кінезітерапія рекомендована для спортсменів, які регулярно піддають своє тіло інтенсивним навантаженням.

  Також вона підходить і для звичайних людей будь-якого віку (навіть для маленьких дітей, інвалідів та людей похилого віку).

  «Здоров’я нації» – реабілітація після травм менісків, спини чи ліктів за методикою Бубновського.

  Якщо ви хочете пройти комплексне відновлення після спінальної травми за методикою Бубновського, запрошуємо вас до нашого сучасного центру кінезітерапії. У клініці “Здоров’я нації” забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Тут реабілітація після травм відбувається під суворим контролем лікарів-реабілітологів.

  Переваги звернення до нашого центру реабілітації:

  Ефективне відновлення м’язів після травм;
  Професійна команда лікарів;
  Сучасні методи діагностики Філії центру у Дніпрі та Новомосковську;
  Персоналізований підхід до кожного пацієнта;
  Демократична вартість послуг клініки.

  Тепер, якщо ви маєте проблеми з кістками, м’язами або зв’язками після травми, ви знаєте, до якого реабілітаційного центру краще звернутися. Вправи за методикою кінезітерапії допоможуть вам швидко позбутися болю, скутості та прийти у гарну форму.

  Записатися на прийом до лікаря можна телефоном або через офіційний сайт центру «Здоров’я нації».