Кінезітерапія – ефективний спосіб підтримки жіночого здоров'я

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Записатися на діагностику
  Про жіноче здоров'я

  Організм людини потребує правильного догляду та достатньої уваги, що дозволить швидко відновитися після отриманої травми та повернути оптимальну форму. Реабілітаційний центр кінезітерапії «Здоров'я нації» радий запропонувати своїм клієнтам комплекс заходів, спрямованих на підготовку до вагітності та відновлення у післяпологовий період. Ми зможемо знайти спосіб, який дозволить вам скоригувати масу тіла, повернувшись до оптимальної фігури.

  Напрямки центру з жіночого здоров'я

  Наші фахівці забезпечать грамотну реабілітацію пацієнтам при:
  • Профілактика, лікування дисфункції яєчників;
  • Опущення внутрішніх органів;
  • Підготовка до вагітності;
  • Післяпологова реабілітація;
  • Корекція фігури та маси тіла;
  • Профілактика міоми матки;
  • Профілактика запалення придатків;
  • Хронічні тазові болі (урологічні болі);
  • Гінекологічні тазові болі;
  • Профілактика варикозного розширення вен нижніх кінцівок;
  • Профілактика нетримання;
  • Опущення внутрішніх органів у клімактеричному періоді;
  • Опущення внутрішніх органів на фоні остеохондрозу з грижею та міжхребцевих дисків;
  • Профілактика геморою;
  • Фібромастопатії;
  • Хронічне захворювання органів малого тазу.

  Кінезітерапія – ефективний спосіб підтримки жіночого здоров'я

  Сучасна медицина дозволяє знайти такий метод лікування, при якому жінка зможе знову повернутися до звичного способу життя, забувши про обмеження та больові відчуття. Кінезітерапія давно довела свою ефективність. Процедури сприяють відновленню організму при гінекологічних та урологічних захворюваннях. Також вона націлена на профілактику таких захворювань. Індивідуально підібраний комплекс вправ дозволить жінці підготуватися до пологів. ЛФК для жіночого здоров'я дає можливість забути про такі проблеми, як набряклість ніг, а також поява рубців на шкірі. Кінезітерапія дозволяє відновити правильні обмінні процеси в організмі. Процедура буде корисна для того, щоб запобігти виникненню больових відчуттів в області крижів та попереків, які спостерігаються після вагітності.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Як проходить діагностика

  • 1

   Первинний огляд

   Діагностика проходить безпосередньо на первинному прийомі. Вона необхідна для створення індивідуальної програми лікувальних вправ з урахуванням особливостей організму, основного та супутнього захворювань пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   За допомогою нескладних рухових тестів лікар аналізує стан м'язів та суглобів пацієнта, оцінює чутливість та силу його м'язово-зв'язувального апарату. Спеціальні мануальні техніки допомагають фахівцеві виявити болючі зони та ділянки, де м'язи знаходяться в асиметричному тонусі.

  • 3

   Виявлення проблем

   При такому ретельному та уважному діагностичному підході часто виявляються приховані патології – проблеми, які ще не дали про себе знати.

  Головні ефекти та завдання реабілітації жіночого здоров'я

  Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, що дозволяє підібрати профілактику, яка повною мірою відповідатиме вашим потребам. Реабілітація спрямована на підтримку фізіологічних пристосувальних механізмів, без яких неможлива підтримка функціональних змін органів та систем у жіночому організмі. Процедури спрямовані на те, щоб зміцнити м'язи, які беруть участь у пологах. В рамках реабілітації вдається наситити жіночий організм киснем, завдяки чому функції серцево-судинної системи відновлюються повною мірою.

  Дієві методи реабілітації

  Існує кілька методів реабілітації, які довели свою продуктивність. Насамперед слід виділити лікувальну фізкультуру, яка націлена на розробку та зміцнення суглобів. В рамках даного методу вдається активувати загальний кровообіг та метаболізм. Під час лікувальної фізкультури активно застосовуються тренажери, що дозволяють розробити ту чи іншу групу м'язів. Партерна гімнастика дозволяє працювати з власною вагою, активуючи глибокі м'язові структури, а також покращуючи координацію рухів, що допомагає швидше повернутися у звичну форму. Кріотерапія є локальною терапією, дозволяє позбутися больових відчуттів, а також запустити процеси кровообігу. Кінезітерапія допомагає зміцнити м'язи тазу та хребта, які після пологів потребують додаткової підтримки. Якщо ви бажаєте скористатися безпечною та повноцінною реабілітацією, то наші досвідчені фахівці завжди готові надати вам необхідну допомогу

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт •1,5 року - досвід роботи в центрі Здоров'я нації•300 - пацієнтів, що звернулися

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуває на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Історії наших пацієнтів