Діагностика захворювань суглобів

Сьогодні захворювання суглобів стоять на одному з перших місць за статистикою МОЗ. Це з способом життя сучасної людини. Постійні стреси, низький рівень фізичної активності, тривалий час перебування у незручній позі, носіння тісного взуття, надмірна маса тіла – це веде до захворювань опорно-рухового апарату. Щоб вчасно виявити та зупинити такі патології, потрібна діагностика захворювань суглобів.

Хвороби суглобово-зв’язкового апарату «помолодшали», і це факт. Якщо раніше проблеми з суглобами виникали частіше у літніх людей, то сьогодні діагностика та лікування суглобів проводиться навіть молоді та людям середнього віку.

Симптоми

Захворювання опорно-рухового апарату виявляються різноманітними симптомами. Серед них можна виділити цілу низку основних, що включають:

  • зменшення амплітуди руху;
  • біль різного характеру та інтенсивності;
  • деформація суглобів;
  • набряклість;
  • наявність кришталю;
  • слабкість;
  • порушення функцій тощо

також можуть з’являтися скарги на ломоту в тілі, озноб, гіперемію, підвищення температури. У таких випадках, швидше за все, вже йдеться про гострий запальний процес у суглобово-зв’язковому апараті. У такій ситуації потрібна комплексна діагностика кісток та суглобів на прийомі у лікаря та за допомогою спеціальної апаратури.

Причини

Хвороби опорно-рухового апарату можуть виникати внаслідок травм, тривалого перебування у холоді, місцях підвищеної вологості, сильної вібрації. Також часто ушкодження органів кістково-м’язової системи стає наслідком системного захворювання організму.

Діагностика та лікування захворювань суглобів

Діагностика та лікування суглобів Здоров'я нації» width=

Початок діагностики – це ретельний збір анамнезу. Лікареві важливо об’єктивно оцінити всі скарги пацієнта, щоб грамотно провести диференціальну діагностику. Важливо не сплутати біль у спині при остеохондрозі з болем при захворюванні органів малого тазу чи диференціювати остеохондроз грудного відділу від невралгії, міозиту чи навіть інфаркту міокарда.

Основне значення має той факт, як давно виникли скарги, чи є у пацієнта вроджені патології, перенесені раніше травми і т.д.

До інструментальних методів діагностики відносяться: УЗД, рентген, МРТ та КТ. До лабораторних – набір загальноклінічних аналізів та за потребою додаткові дослідження.

Тільки після проходження діагностики суглобів та хребта можна правильно позначити весь спектр лікувально-відновлювальних заходів.

Куди звернутися?

Якщо вас цікавить лікування та реабілітація захворювань опорно-рухового апарату, рекомендуємо звернутися до центру діагностики суглобів «Здоров’я нації» у Дніпрі чи Новомосковську.

Записатися на діагностику захворювань суглобів та кісток можна за телефоном чи через онлайн-форму на сайті.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції