Синовіт кульшового суглоба

Синовіт не є окремим захворюванням, це склад симптомів, що виникли внаслідок системної проблеми в організмі або нанесення травми. Він характеризується запаленням синовіальної оболонки навколосуглобової бурси і найчастіше вражає великі суглоби. Проводити лікування синовіту тазостегнового суглоба слід якнайшвидше, оскільки ігнорування проблеми може призвести до тяжких наслідків.

Причини

Запалення синовіальної сумки відбувається по ряду причин інфекційного та асептичного патогенезу. Спровокувати синовіт тазостегнового суглоба у дорослих, лікування якого потрібно проводити негайно, можуть травми, забиті місця, переломи, сильні стреси, перенесена інфекція, алергії, аутоімунні реакції і т.д. Також причиною можуть стати вроджені патології суглобового апарату.

У групі ризику знаходяться професійні спортсмени, які регулярно піддають тіло інтенсивним навантаженням, а також люди з надмірною вагою та малорухливим способом життя.

Синовіт кульшового суглоба – симптоми лікування

Синовит тазобедренного сустава лечение у взрослых

До основних симптомів синовіту тазостегнового суглоба можна віднести:

  • Скутість та дискомфорт при русі.
  • Виникнення болю у суглобі.
  • Припухлість та набряклість зони ураження.
  • Почервоніння шкірних покривів у місці запаленого суглоба.
  • Погіршення самопочуття (температура, озноб, пропасниця).
  • Спазми м’язів.

Існує гостра та хронічна форми синовіту. Гостра відрізняється швидким розвитком симптоматики та достатньою її вираженістю. Хронічна форма може протікати з помірною інтенсивністю проявів, проте більш тривалим перебігом. Як правило, лікування двостороннього синовіту тазостегнового суглоба проходить швидше та ефективніше саме у гострій стадії, доки він не перейшов у хронічну форму. Варто зазначити, що асептичний синовіт розвивається набагато повільно інфекційно, проте також вимагає серйозного лікування на ранніх стадіях.

Терапія захворювання повинна бути комплексна і обов’язково включати лікувальну фізкультуру, спрямовану на поліпшення кровообігу, а також на зміцнення м’язів, суглобів і зв’язок у цій зоні.

Лікування синовіту тазостегнового суглоба у дітей та дорослих – куди звернутися?

Якщо вас цікавить лікування синовіту кульшового суглоба у жінок або чоловіків, з таким запитом ви можете звернутися до центру «Здоров’я нації». Ми пропонуємо цілий комплекс лікувально-профілактичних заходів для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату. наші клініки знаходяться у Дніпрі та Новомосковську.

Щоб записати на діагностику до нашого центру, достатньо зателефонувати за вказаним телефоном. Також ви можете залишити онлайн-заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо.

 

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції