Кіста Бейкера

Кіста Бейкера та її грамотне лікування

Це захворювання відноситься до тих, які вражають опорно-руховий апарат людини. Найчастіше хворобу діагностують у атлетів та тих людей, які займаються спортом чи ведуть активний спосіб життя. Кіста підколінної ямки є еластичною структурою, яка знаходиться на задній грані колінного суглоба. Згодом відбувається збільшення обсягу кісти, що дозволяє виявити її наявність у момент пальпування. У момент згинання колінного суглоба обсяг еластичного утворення зменшується, поки кіста повністю не зникає.

Реабілітаційний центр кінезітерапії «Здоров’я нації» є одним із найсучасніших в Україні, що дозволяє його пацієнтам отримати доступ до якісного лікування кісти Бейкера колінного суглоба, що повністю відповідає європейським стандартам. Послуги надаються кваліфікованими фахівцями, які мають інноваційну медичну техніку. Лікарі забезпечать ефективну діагностику та лікування травм, які вражають опорно-рухову систему.

Які причини появи кісти існують?

Лікування кісти Бейкера починається з визначення причин її появи та подальшої діагностики. Найчастіше хворобу провокують перенесені раніше травми, які торкалися колінного суглоба. Також причиною розвитку захворювання можуть стати травми та пошкодження хрящової тканини суглоба. Дегенерація меніска також може призвести до утворення кісти. Інші причини наведено таким чином:

  • остеоартроз;
  • пателофеморальний артроз;
  • остеоартрит;
  • ревматоїдний артрит.

Однією з особливостей захворювання є те, що зазвичай його діагностують у дорослих, діти практично не схильні до цієї хвороби.

Основні симптоми захворювання

Серед поширених ознак кісти Бейкера слід виділити:

  • відчуття тиску в суглобі;
  • утруднений рух суглоба;
  • виникнення припухлості.

 

Кіста Бейкера колінного суглоба потребує професійного огляду та правильної реабілітації, яку можуть забезпечити досвідчені кінезітерапевти нашого центру. Якщо звернутися за лікарською допомогою невчасно, це може спричинити розрив кісти, що призведе до збільшення пухлини. Розрив кісти спричиняє сильний больовий синдром, пухлини та підвищення температури тіла. Іншою проблемою може стати здавлений великогомілковий нерв, що призводить до оніміння і поколювання в області колінного суглоба. Також кіста може тиснути на лімфатичні та кровоносні судини, що призводить до больового відчуття та набряклості.

Діагностика захворювання дозволяє оцінити стан, в якому знаходиться суглоб у даний момент. Серед високо інформативних методів діагностики можна назвати ультразвукове обстеження та МРТ. Щоб підтвердити діагноз, можна вдатися до пункції кісти, а для дослідження використовують отриману рідину.

Коли захворювання підтверджено, лікарю необхідно визначитися з методом лікування. Воно то, можливо оперативним чи консервативним. Рішення про те, який метод вибрати, приймає тільки лікар на підставі результатів діагностики. Консервативне лікування полягає у пункції кісти, після чого здійснюється видалення кісти Бейкера вмісту за допомогою шприца. Обов’язковим моментом стає використання протизапальних препаратів.

Якщо ви вирішили звернутися до нашого центру, то ми підберемо для вас комплекс кінезітерапії, який забезпечить бажаний результат і усуне проблему. Сучасний метод терапії довів свою ефективність та безпеку. Кінезітерапія допоможе відновити роботу суглоба в стислий термін.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції