Коли проблеми з опорно-руховим апаратом впливають на жіноче здоров’я

Проблеми в опорно-руховій системі зустрічаються як у чоловіків, так і у жінок, проте методи терапії за допомогою ЛФК для різних статей суттєво відрізняються. У нашому реабілітаційному центрі «Здоров’я нації» лікування проблем, пов’язаних із м’язами, суглобами та зв’язками здійснюється за методикою кінезітерапії доктора Бубновського.

Кінезітерапія – ефективна гімнастика для жіночого організму

Проблеми в опорно-руховий апарате суттєво впливають на жіноче здоров’я, оскільки в організмі тісно пов’язані всі системи органів. Дискомфорт і біль у спині, суглобах, м’язах проявляються скутістю, затисненням, зміною постави та силуету в цілому. Внаслідок нестачі руху та поганого кровообігу загострюються хронічні захворювання.

Регулярна лікувальна фізкультура за методикою Бубновського сприятливо впливає на організм, зміцнює тіло, допомагає позбутися болю і скутості. Кінезітерапія побудована на природних рухах, тому вона підходить для всіх і практично не має протипоказань.

Лікування опорно-рухової системи та жіночих захворювань кінезітерапією 

У нашому реабілітаційному центрі проводяться сеанси з лікування та профілактики опорно-рухового апарату та питань гінекології у жінок різного віку. Перед початком курсу кінезітерапії обов’язково проводиться комплексна діагностика організму, що дозволяє правильно побудувати програму занять. Комплекс вправ розробляється персоналізовано для кожного пацієнта клініки, що робить сеанси ефективними та безпечними для жіночого здоров’я.

Переваги вибору нашого центру кінезітерапії:

  • Обширний список послуг центру кінезітерапії;
  • Професійний та досвідчений персонал;
  • Персональний підхід до кожного пацієнта;
  • Виконання вправ під контролем реабілітолога;
  • Центри кінезітерапії у Дніпрі та Новомосковську;
  • Демократичні ціни на всі послуги клініки.

Щоб записатися на прийом до нашого спеціаліста, вам достатньо просто зателефонувати нам за вказаним телефоном або оформити онлайн-заявку на сайті.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції