Профілактика захворювань у дітей

Профілактика захворювань хребта дитини

На здоров’я людини впливають безліч факторів. Навколишнє середовище займає 10-20%, така величина відповідає спадковим факторам, 8-12% – це рівень охорони здоров’я. Решта 50-60% можна з повною впевненістю віднести до способу життя. Якщо з дитинства здоровий спосіб життя не прищеплено — в наступному ми маємо масу проблем зі здоров’ям і психологічним станом. Що розуміється під ЗОЖ — здоровим способом життя? Основа основ — профілактика захворювань у дітей, зміцнення здоров’я. Що таке профілактика? У перекладі російською мовою це захист. Говорячи науковою мовою, це комплекс заходів щодо попередження причин патологій.

Здоровий спосіб життя – що сюди входить?

По-перше, це режим дня і правильне харчування, потім фізичні вправи, навички гігієни. Все це конче необхідно для сучасних дітей. І ось чому:

  • Режим дня. Живучи за правильним та раціональним розпорядком дня, дитина формує тверді вольові якості. Оскільки функціонування організму людини відбувається ритмічно, режим дня позитивно впливає на здоров’я;
  • Живлення. Зростання організму вимагає збалансованого харчування з обов’язковою участю овочів, фруктів, ягід, молочних продуктів і т.д. Раціональне харчування відіграє велику роль для фізичного та психічного розвитку дітей, сприяє виробленню стійкості до адаптації до зовнішнього середовища, стійкості до інфекційних захворювань;
  • Навички особистої гігієни допомагають адаптуватися у побуті, формують правильну поведінку у громадських місцях, сприяють соціалізації;
  • Фактори довкілля — поняття досить велике. Це температурний режим, освітленість приміщення, правильний вибір одягу. Підвищити опірність організму до зовнішнього середовища допомагає загартовування, яке застосовується з давніх часів.

Наскільки важлива рухова активність

Але всі ці фактори зможуть принести мало користі, якщо у дитини недостатньо рухової активності. Тіло людини формується в період зростання кісток скелета і м’язово-зв’язкового апарату. У центрах «Здоров’я Нації» велика увага приділяється підростаючому поколінню та профілактиці захворювань у дітей. Багато дітей через малорухливий спосіб життя, довге і неправильне сидіння за партою і комп’ютерним столом мають захворювання хребта — сколіоз, кіфоз, тощо «Крива спина» може бути причиною багатьох інших захворювань.

Профілактика захворювань кістково-м’язової системи у дітей у центрах «Здоров’я Нації»

У нашому центрі використовується спеціальна система на принципах кінезітерапії. Ми розробляємо спеціальний комплекс для профілактики сколіозу у дітей та інших хвороб хребта. Використовуючи спеціальні апарати, молоді клієнти нарощують м’язову масу, зміцнюють кістки та суглоби, що допомагає природними методами коригувати поставу, розвивати моторику, підвищувати імунітет.

Окрім тренажерів ми задіяємо контрастно-водні процедури і рекомендуємо режим харчування та загартовування для підвищення імунітету. У результаті занять зміцнюється і психіка дитини, виховується сила волі. Маленька людина вчиться самостійно дбати про своє тіло. На відміну від інших комплексів, наші методики з використанням вправ з обтяженням і розтягуванням на спеціальних тренажерах, партерної гімнастики нормалізують стан м’язової та фасціальної структури, помітно підвищує тонус організму, покращує дихальну і.

Народити дитину нелегко, але ще складніше виростити її здоровою. Дбайте про своїх дітей своєчасно, проводьте профілактику захворювань, а якщо хвороба вже наздогнала – починайте профілактику здоров’я дитини якомога раніше!

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції