Як сформувати правильну поставу у школярів і чому це важливо

Кожен грамотний батько розуміє, що формування правильної постави у школярів є надзвичайно важливим питанням. Кіфоз, сколіоз, лордоз – всі ці види викривлення хребта в основному формуються з самого дитинства і з роками лише посилюються. Саме тому важливо розпочати терапію з виправлення постави якомога раніше. Для цього найкраще задіяти лікувальну фізкультуру, яка дозволить поступово вирішити проблему. Також ЛФК служить чудовим методом профілактики викривлення хребта.

Кінезітерапія для дітей

Багато батьків задають питання, як сформувати правильну гарну поставу у дитини. Оскільки на викривлення хребта впливають чинники слабкості м’язового каркаса, насамперед важливо зайнятися зміцненням тіла за допомогою фізичної культури.

Кінезітерапія – це ефективна профілактика сколіозу, порушень постави у дітей, яка допомагає з раннього дитинства формувати міцну та струнку статуру. Оскільки вправи для формування правильної постави у дітей за методикою Бубновського ґрунтуються на природних рухах людини, кінезітерапія вважається безпечною та підходить практично для всіх. Така лікувальна фізкультура практично не має протипоказань і широко використовується як для лікування сколіозу, так і для профілактики сколіозу у школярів.

«Здоров’я нації» – виховання правильної постави у школярів методом кінезітерапії

Якщо ви хочете записатися на корисну ЛФК для корекції постави у дітей шкільного віку, звертайтесь до нашого сучасного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Наші досвідчені та кваліфіковані реабілітологи займаються вихованням правильної постави та профілактикою сколіозу у дітей, застосовуючи унікальну методику лікувальної гімнастики за доктором Бубновським.

Комплекс вправ підбирається для кожної дитини індивідуально, виходячи з наявних проблем та особливостей. Комплексна діагностика перед початком кінезітерапії – одне з головних правил нашої роботи. Такий підхід забезпечує ефективність та безпеку методики.

Плюси вибору нашої клініки:

  • Широкий перелік послуг для пацієнтів;
  • Ввічливий та професійний персонал;
  • Зручне місце розташування клінік у Дніпрі та Новомосковську;
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • Оптимальні ціни на всі послуги центру.

Тепер, якщо вас цікавить гімнастика для формування гарної постави у вашої дитини, ви знаєте, якому центру віддати перевагу. Для запису на прийом до лікаря нашої клініки вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Задати додаткові запитання можна за телефоном (073) 789-40-50

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції