Бурсит кульшового суглоба

Суглобова бурса (мішок) із синовіальною рідиною забезпечує живлення та захист елементів суглоба від тертя при ходьбі, бігу, поворотах. Запалення такого мішка називається бурситом. Це захворювання вносить значний дискомфорт у життя людини. Саме тому лікування тазостегнового бурситу не терпить зволікань, найкраще якнайшвидше звернутися за допомогою до досвідченого лікаря.

Тазостегновий суглоб має кілька синовіальних бурс із рідиною. Поразка відбувається в одній із сумок (вертикальну, клубово-поперекову або сідничну).

Група ризику при захворюваннях кульшового суглоба

Гострий або хронічний бурсит кульшового суглоба, лікування якого потребує комплексного підходу, часто зустрічається у спортсменів-бігунів та важкоатлетів. У таких людей суглоб постійно зазнає інтенсивних фізичних навантажень. Також у групі ризику знаходяться люди з вродженими деформаціями тазостегнового суглоба та особи, які тривалий час страждають на зайву вагу. Люди з асиметрією довжини ніг, плоскостопістю, травмами стегна, наявністю відкладень солей у суглобах – серйозна група ризику виникнення бурситу!

При травматичному бурсіті в момент травми відбувається гострий біль та клацання у суглобі. Людині стає боляче підніматися сходами, сидіти навпочіпки, обертати ногою.

При виникненні сідничного бурситу лікування має початися якнайшвидше, оскільки запущені стадії можуть вести до серйозних ускладнень, аж до інвалідності.

Симптоми бурситу кульшового суглоба

Найчастіше при бурситі кульшового суглоба можна спостерігати наступні характерні симптоми:

  • Біль при ходьбі, згинанні чи розгинанні суглоба, лежачи на хворому боці.
  • Припухлість та набряк у ділянці запалення (спостерігається при ураженні передньої або вертикальної сумки).
  • Скутість та дискомфорт.
  • Підвищення температури, гіперемія у сфері запалення.
  • Загальна інтоксикація організму.
  • Запалення лімфовузлів у пахвинній ділянці.

Інтенсивність проявів залежить від форми течії. При гострому бурсіті біль та дискомфорт значно виражені, а при переході захворювання на хронічну стадію, симптоми поступово вщухають, але при цьому починають носити системний характер. Тому чим раніше буде розпочато лікування вертельного бурситу тазостегнового суглоба у дорослого, тим краще!

Головні методи профілактики – це заняття фізкультурою з помірними навантаженнями, правильне харчування, здоровий спосіб життя, масажі, загартування, фізіопроцедури та, звичайно, обережність. Не варто робити різких рухів або піддавати суглоби позамежним навантаженням.

Вертельный бурсит тазобедренного сустава симптомы и лечение

Як лікувати сіднично сідничний бурсит?

Якщо вас цікавить лікування сіднично-ягідного бурситу чи іншого захворювання опорно-рухової системи, звертайтесь до нашого реабілітаційного центру «Здоров’я нації» у Дніпрі чи Новомосковську. Ми забезпечуємо комплексний підхід у лікуванні вертлюгового бурситу тазостегнового суглоба та інших патологій.

Для запису на діагностику до наших спеціалістів, телефонуйте або оформляйте онлайн-заявку на сайті!

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції