Бурсит гомілковостопного суглоба

Завдяки суглобовій сумці (бурсі), наповненій синовіальною рідиною, при активному русі ми не відчуваємо дискомфорту. Тертя пом’якшується внаслідок змащування елементів суглоба синовією (внутрішньосуглобовою рідиною). Однак будь-яке порушення у вигляді запалення бурси веде до незручності, болю та дискомфорту в цій галузі. Така патологія називається гомілковостопний бурсит, лікування якого потребує цілого комплексу терапевтичних заходів.

Поступово розвиток патології може призвести до серйозних ускладнень. Тому дуже важливо не затягувати і якнайшвидше розпочати лікування бурситу гомілковостопного суглоба у досвідченого лікаря. Одним з варіантів терапії є носіння компресійного бандажу та виконання фізіопроцедур.

Голеностопный бурсит лечение

Симптоми бурситу гомілкостопа

Серед основних ознак розвитку бурситу в гомілковостопній області насамперед можна виділити:

  • Підвищення температури тіла, а також у місці запалення.
  • Болі під час руху.
  • Припухлість та почервоніння в ділянці суглоба.
  • Скупчення рідини у синовіальній сумці.

Візуально пацієнт спостерігає припухлість у ділянці гомілкостопа у вигляді м’якої та пружної шишки. Все це супроводжується дискомфортом, скутістю та болем у суглобі.

Причини розвитку патології

Найчастіше причиною розвитку бурситу виступає травма гомілковостопного суглоба. У групі ризику знаходяться атлети, літні люди, люди з надмірною вагою, вродженою деформацією стоп. Також запалення бурси можуть викликати інтенсивні навантаження, носіння важких речей, незручне тісне взуття та довга ходьба. Сильна і тривала вібрація, переохолодження нерідко стають причинами розвитку бурситу п’яти, лікування якого потрібно починати якнайшвидше.

Частими причинами запалення бурси гомілкостопа також стають інфекції, які проникають у суглоб із потоком крові. Поштовхом для розвитку патології може стати подагра, ревматизм, артрити та інші захворювання.

 

Девушка на ресепшене

Бурсит – методи лікування та відновлення

Бурсит гомілковостопного суглоба може розвинутись у будь-якому віці. Лікування та реабілітація дуже індивідуальні та безпосередньо залежать від причин виникнення та перебігу хвороби. Важливо спочатку усунути причину, зняти запалення, а потім підключати методи відновлення та профілактики рецидивів.

До стандартного переліку відновлювальних методик входить: лікувальна фізкультура, загартовування, масаж, фізіопроцедури. Хронічна форма вимагає більш тривалого лікування та реабілітації з

Якщо вас цікавить ефективне лікування ахіллового або п’яткового бурситу, довірте вибір фахівцям реабілітаційного центру «Здоров’я нації». Тут представлений комплексний підхід у лікуванні та профілактиці бурситу, а також інших патологій опорно-рухової системи.

Щоб записатися на діагностику, телефонуйте нам за вказаним телефоном або залишайте заявку на сайті!

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції