Реабілітація дітей віком до 7 років

Основні напрямки для лікування та реабілітації дітей віком до 7 років у медичному центрі кінезітерапії

Дитяче здоров’я потребує особливої ​​уваги. Батьки прагнуть оточити малюків турботою та любов’ю, але деякі нюанси розвитку організму дитини не залежать від їхніх дій. В результаті вже в дошкільному віці дитина може зіткнутися з такими проблемами:

 • плоскостопи;
 • варусне встановлення стоп;
 • неправильне встановлення гомілки;
 • сколіоз;
 • м’язова недостатність;
 • посттравматичні порушення;
 • кривошія різного ступеня складності;
 • остеохондроз дитячого віку;
 • дисплазія кульшового суглоба.

Реабілітаційний центр кінезітерапії «Здоров’я нації» має багаторічний досвід роботи, який дає можливість оперативно виправити різні порушення в роботі організму дитини. Ми використовуємо для цього методи лікування кінезітерапії для дітей, які пройшли перевірку часом у багатьох країнах світу.

Ефективна реабілітація дітей

Реабілітація дитини спрямована на те, щоб відновити її здоров’я, користуючись ефективними засобами. В результаті вдається усунути порушення, що стосуються фізіологічних функцій організму. Індивідуальний підхід дозволяє опрацювати компенсаторні пристрої організму. Основні методи реабілітації дітей спрямовані на те, щоб покращити фізичний та психологічний стан маленького пацієнта. Так, завданнями лікувальної фізкультури є зниження навантажень, які впливають на хребет, і навіть зміцнення спинних м’язів. Оскільки малюк продовжує зростати, зміцнення його мускулатури дозволить випрямити викривлення з розвитком.

Чому виникає сколіоз у дитини?

Це захворювання є одним із найпоширеніших на сьогоднішній день. Його розвиток пов’язаний з порушенням рівноваги м’язової маси, а також неправильною поставою чи позою. Сколіоз може стати реакцією хребта на силу тяжкості та надмірну м’язову напругу.

Сьогодні розрізняють два ступені сколіозу. Сколіоз 1 ступеня у дитини виражений негаразд сильно, тому його усунення можна виконувати базові вправи. Вони повинні бути підібрані так, щоб зробити мінімальне навантаження. Це дозволить знизити ризик посилення вашого становища. Велику користь мають симетричні вправи, завдяки яким можна тренувати слабкі м’язи та підтримувати сильні в оптимальній формі.

Якщо ж виявлено сколіоз 2 ступеня у дитини, то для її усунення потрібно звернутися до фахівців, здатних підібрати відповідний комплекс вправ. Лікар має знайти комплекс занять, які допоможуть зробити хребет стійкішим, а також поступово забезпечити корекцію деформації. Якщо йдеться про гімнастику, то вибирають ті вправи, які допомагають зміцнити основні групи м’язів, підтримуючи хребетний стовп. Відмінністю дитячих вправ від дорослого комплексу є їхня простота.

ЛФК при сколіозі у дітей

Немало батьків запитують, наскільки ефективною є лікувальна фізкультура при сколіозі. З її допомогою вдається:

 • виправити або скоригувати бічне викривлення;
 • зменшити небезпеку подальшого розвитку сколіозу;
 • зміцнити мускулатуру спини;
 • підсилити м’язовий корсет;
 • зменшити напругу та позбутися больового синдрому.

Докази ефективності методів реабілітації дітей

Серед методів, які допомагають ефективно боротися з дитячими захворюваннями, можна виділити ЛФК, дитячий масаж, партерну гімнастику, кріотерапію. Дитячий масаж спрямований на виключення набряклості та запобігання застійним явищам. Партерна гімнастика допомагає опрацювати фігуру, покращивши стан глибоких м’язів. Кріотерапія для дітей спрямована на усунення больових відчуттів та покращення кровообігу.

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції