Кінезітерапія для найменших

Одним з наших основних напрямків є кінезітерапія для дітей та підлітків. У цьому аспекті ми пішли далі і запускаємо цілий напрямок “Мати та дитя”, де реабілітацію можуть проходити малюки від 2,5 років. Адже коли захворювання проявляється у дорослішому віці, причину потрібно шукати набагато раніше. Так само ця програма дуже зручна тим, що одночасно заняття відбуваються і у мами та малюка, для цього робота ведеться в окремому індивідуальному залі з педагогом-інструктором. Прийом фахівця – кінезітерапевта починається з діагностики, ознайомлення з історією хвороби, потім відбувається огляд. Все це відбувається в щадному режимі, щоб не викликати у дитини страх і дискомфорт, а навпаки привернути його до подальших занять. Залежно від проблем, ми виявляємо індивідуальний підхід до кожної дитини, тому реабілітація відбувається максимально ефективно.

Основні проблеми, які вирішуються в залі реабілітації: сколіоз, плоскостопість, вальгусна/варусна деформація нижніх кінцівок, дисплазія тазостегнових суглобів, уроджені захворювання, що супроводжуються ураженням сполучної тканини, дитячий церебральний параліч, затримка психомоторного , дрібної моторики, нестабільність шийного відділу хребта, гіпермобільність суглобів.

Тільки кінезітерапія в центрі “Здоров’я нації”, має на увазі комплексний підхід через рух, індивідуальну програму спеціально розроблених вправ, масаж та заняття для ваших дітей. Скористайтеся програмою разом, адже ваш приклад турботи про своє здоров’я розвиває у дитини любов до здорового способу життя.

Запишіться на проходження курсу та дізнайтесь докладніше за телефоном: +38 073 789 40 50

Что такое
кинезитерапия?

Кинезитерапия – одно из основных средств реабилитации, основанное на том, что движения тела помогают обновить, улучшить и сохранить хорошее функциональное состояние костей и мышц, сердечно-сосудистой и других систем организма.
Подробнее о методике

Без хирургических операций

Без лекарств и уколов

Гарантия результата 95%

Облегчение и ощутимые результаты уже после первых сеансов

Устранение причин, а не следствий

Опытные реабилитологи

Боли в спине и суставах?

ХВАТИТ ТЕРПЕТЬ,
запишитесь на прием!

Лечение без уколов, операций и таблеток

КОНСУЛЬТАЦИЯ ВРАЧА

Приєднуйтесь до нас в соц мережах:

Дивіться нові вправи, читайте корисні поради,
отримуйте знижки та акції