Лікування інфаркту методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Біль в спині та суглобах?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке інфаркт?

  Інфаркт - це стан, при якому в один із відділів серця припиняє надходити кров. Виникає через повне або часткове блокування артерії, що живить серце. Ці блокування викликають кисневе голодування та відмирання клітин серцевого м'яза.

  Причина виникнення інфаркту

  Основна причина інфаркту міокарда – атеросклероз. На стінках артерій відкладається холестерин. Коронарна судина закупорюється через те, що розривається або пошкоджується хлестеринова бляшка (формується тромбоз).
  • гіперліпідемія (високий рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ, і низький -“доброго” ЛПВЩ);
  • високий артеріальний тиск (гіпертонічна хвороба);
   цукровий діабет;
  • куріння цигарок, кальянів та вейпів;
  • ожиріння;
  • низька фізична активність;
  • незбалансоване харчування та споживання алкоголю;
  • психоемоційні причини (стрес, депресія);
  • сімейний анамнез ішемічної хвороби серця у ранньому віці.

  Симптоми інфаркту

  Основні симптоми інфаркту міокарда:

  Сильний біль, що здавлює за грудиною;

  Зростання почуття занепокоєння, страху;

  Болі в руці, щелепі, шиї, плечі, спині;

  Порушення ритму серця;

  Утруднене дихання;

  Підвищена пітливість;

  Слабкість, нудота та блювання;

  Головний біль, запаморочення.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. Це методика рухових вправ, націлених на лікування та реабілітацію хвороб опорно-рухового апарату. Усі етапи занять кінезітерапією прописані лікарем та реабілітологом. Також активно застосовується ЛФК при остеохондрозі шийного відділу хребта, вправи сприяють ефективній реабілітації та швидкому відновленню.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Кінезітерапія підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку і допомагає позбавитися причини остеохондрозу, а не боротися з наслідками.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, які оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Ступінь пошкодження серцевого м'яза залежить від розміру області, яку забезпечує закупорена артерія, та кількості часу між нападом та лікуванням. В середньому серцевий м'яз відновлюється близько восьми тижнів, протягом яких на пошкодженій ділянці утворюється рубець. Основні наслідки інфаркту при бездіяльності

  Стійкі порушення серцевого ритму, коливання артеріального тиску, застійна серцева недостатність, що виникає через формування рубця та зниження скорочувальної функції серця.

  Висока ймовірність повторного інфаркту та нестабільної стенокардії.

  Психоемоційні порушення, депресія, безсоння, слабкість, мінливість настрою.

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  • поліпшення обміну речовин та підвищення тонусу організму в цілому;
  • відновлення мікроциркуляції серцевого м’яза;
   нормалізація артеріального тиску та зниження навантаження із серця за рахунок роботи м’язів нижніх кінцівок, преса, спини, а також грудно-черевної діафрагми;
  • зниження чи зникнення больових відчуттів у різних частинах тіла;
  • зниження маси тіла за рахунок регулярних вправ та корекції харчування;
  • покращення настрою, з’являється віра у свої сили;
   комплексна профілактика розвитку повторного інфаркту міокарда;
  • поліпшення якості та тривалості життя.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Анастасія, 16 років

  Порушення постави

  Почала реабілітацію в березні 2020 року, звернулася з проблемою порушення постави, а також зменшенням склепіння стопи, що вказувало на плоскостопість. зняття тригерних зон та спазмів глибоких м'язів.

  Ірина Вікторівна, 61 рік

  Кіфосколіоз 3-4 ступеня

  Вперше звернулася до спеціалістів центру у 2013 році з кіфосколіозом 3-4 ступеня, сильними болями в шиї та лівостороннім плечелопатковим переартритом. Лікарями було підібрано комплекс знеболювальних вправ з індивідуальним режимом відвідування та кріопроцедурами.

  Більше історій пацієнтів

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
  Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
  Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
  Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо їх те, що хвороба опорно-рухового апарату у принципі може бути вилікувана ніякими ліками, уколами, операціями, крім кількох захворювань, що з поразкою великих суглобів.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин.

  Поэтому в нашей клинике “Здоровье Нации” принимают пациентов от 3 лет. И так как мышцы – это единственный орган у человека, который восстанавливается до самой смерти, то по сути возрастных ограничений нет.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.
  Справа не в роках, а в тому, наскільки людина запустила своє здоров’я. Є звичайно ряд захворювань, які можуть лише обмежувати нас від тих чи інших вправ, є періоди, коли категорично не можна займатися. Але для цього існує лікар. Не варто впадати в благодушність, вважаючи, що ніколи не пізно почати лікуватися. Це не так. Лікування рухом можливе лише тоді, коли можливий власне рух і чітке усвідомлення того, що відбувається.
  При прийомі на лікування ми також попереджаємо пацієнтів, що палять, про те, що куріння значно ускладнює і продовжує процес лікування нашим методом. Говорити про дихання з людиною, що курить, безглуздо, адже дихання – одна з основних складових алгоритму лікування.
  З тими, хто курить, ми працюємо. Як правило, вони самі рано чи пізно кидають палити, розуміючи, що цим лише допомагають собі, своєму хребту. Поки не кинеш курити, спину до кінця не вилікуєш.

  4. Чи потрібно мати з собою фотографії МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
  Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі – достатньо.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).
  Біль – це сигнал про проблему.
  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті, коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Чи можливо вилікувати остеохондроз?

  У медичній енциклопедії остеохондроз хребта (osteochondrosis: грец. osteon кістка + chondros хрящ + -ōsis) характеризується як дегенеративно-дистрофічне захворювання, в основі якого лежить поразка міжхребцевих дисків, розташованих між тілами хребців.
  За міжнародною класифікацією хвороб (МКХ – 10) остеохондроз хребта відноситься до групи захворювань кістково-м’язової системи. На кожен хребетно-руховий сегмент (ПДС), що складається з двох хребців та міжхребцевого диска, припадає до 20 глибоких м’язів та зв’язок. М’язи та зв’язки відносяться до міофасціальної сполучної тканини, складаються на 84 – 86 % з води та на Rg та МРТ не видно. Саме це пояснює чому протокольне лікування не дає результату.
  Тим часом, саме ці хребетні м’язи забезпечують харчування кістковим і хрящовим тканинам. Тобто вода, кальцій, магній, фосфор та інші мікроелементи надходять у кістки та хрящі саме через ці міофасціальні тканини, тобто. м’язи. Порушення синхронності у роботі цих м’язів і зв’язок веде до порушення харчування кісток та хрящів, тобто хребців та дисків.
  Якщо повернутися до позначення остеохондрозу хребта з грижами дисків, то переважною кількістю лікарів його причиною називають дегенеративно-дистрофічні процеси. Тобто дистрофія (порушення харчування) безпосередньо залежить від стану м’язів та зв’язок (їх 20) хребта. Це значно пізніше, коли хребці і міжхребетні диски «втомилися» жити без води («мастила») і структурних елементів (кальцій, магній, фосфор), вони (хребці, диски) починають поступово руйнуватися.
  Цей процес називається руйнуванням (дегенерацією). А результатом дегенерації є поява гриж міжхребцевих дисків. Диски висихають («дегідратація») і розвалюються на елементи (грижі), які подібно до піску з бетону, що розвалився, накопичуються під зв’язковим апаратом хребта, а рентгенологи називають їх «грижами дисків».
  Тому в нашому випадку достатньо запустити насосну функцію м’язів і процес відновлення (регенерації) буде запущено. Що призводить до поліпшення стану та відновлення працездатності пацієнта. І чим якісніший процес відновлення м’язів, тим більший відсоток одужання, що дозволяє наша методика.

  7. Скільки коштує курс лікування при остеохондрозі?

  Будь-який курс лікування складається із 12 сеансів індивідуальної роботи на лікувальних апаратах.
  ( Спеціальних тренажерах), суглобової партерної гімнастики, кріопроцедур, суглобового масажу. Є ще низка додаткових допоміжних технік, які ми використовуємо. Також ми враховуємо вікову категорію наших пацієнтів. Тому вартість курсу завжди прораховується індивідуально після прийому на безкоштовну консультацію.

  Завдання лікаря:
  – зняти біль;
  – відновити чи вилікувати м’язи;
  – дати запас міцності.
  Саме тому ми всім рекомендуємо пройти 3 курси відновлення.
  Один курс – це так зване знищення безграмотності, тому що м’язи важливо навчити рухатися правильно. Але за цей курс кожен одержує найголовніше – розуміння того, що вправу лікує!
  Наше завдання – не прив’язувати до себе пацієнта. Вважаємо, що людина має бути вільною від лікаря, але вона повинна зрозуміти, що робити. І чим більше буде одужалих людей, тим більше буде нових людей.

  8. Чи можна займатися гострим болем?

  Ситуація:
  З болями в спині я йду до одного лікаря, до іншого. Один каже: «Тобі треба бити знеболювальне», інший каже: «Тобі треба блокаду», третій: «Тобі треба корсет», і четвертий (коли я вже втомився від ліків, блокад, у мене вже пішли алергії, токсичні впливи на слизову оболонку і відкриваються виразки) мені каже: «Давай різати!». Розрізали, одягли на тебе корсет і сказали: “Не рухайся, не ворушись, не сиди, не нахиляйся”. І ось тобі (наприклад) 35 років, у тебе купа дітей, яких треба годувати, а тобі заборонили рухатися. Як це називається, як не ущербне розуміння розвитку хвороби?
  А вся проблема лише в тому, що треба розібратися: Що таке біль? Причина цього болю?
  Біль – це сигнал, а чи не проблема. І в нашому випадку біль є компасом, щоб розуміти, як реагує наше тіло на ту чи іншу вправу. А якщо ви заглушите біль уколами, мазями, таблетками, то як ми зрозуміємо, що вам стає краще? Тому у фазі навіть найгострішого болю необхідно їхати до нашого медичного центру. Якщо ж немає такої можливості, то ми приїдемо до вас.

  9. Чи впливає спосіб життя на розвиток хвороби?

  До нас приходять спортсмени, гімнасти, танцюристи, але 90 відсотків – це далекі від спорту люди. Які ніколи важчі за авторучку чи гаманця не піднімали.
  Коли людина не рухається, у неї м’язи атрофуються, а тому порушується функція кровоносних, лімфатичних судин, виникають застійні явища – тобто надходження необхідних матеріалів у міжхребцевий диск, хребці, суглоби, кальцій не потрапляє у потрібне місце. А сам кальцій у хвору кістку не може надходити самопливом.
  Далі, якщо вчасно не зайнятися своїм тілом – це називатиметься «постуральний стрес» або «стрес м’язового невикористання». Тобто чим менше м’язи працюють, тим меншою кількістю крові вони постачаються. Починається застій лімфи, що призводить у таких випадках у чоловіків: простатит, аденому простати. Відповідно жінки – запалення придатків та міому матки. І це все – хронічні тазові та поперекові болі, пов’язані з м’язовою недостатністю та функціонуванням.
  А також інші проблеми:
  – смердючі, спітнілі ноги;
  – грибок;
  – псоріаз;
  – артрити великих та дрібних суглобів;
  – молочниця та інші виділення у жінок;
  – ендометріоз, поліпи, міоми, простатит;
  – ангіни, ларингіти, бронхіти, пневмонії;
  – слабкість, низький артеріальний тиск, сонливість, синдром хронічної втоми.
  Все це впливає на нашу якість життя.

  10. Як скоро буде видно результат лікування?

  Будь-яка людина, яка приходить до лікаря, потребує відповіді на 2 питання: зняття болю, відновлення повноцінної працездатності.

  Перші покращення вже пацієнти починають відчувати на перших сеансах.
  Здоров’я залежить від постійного дотримання правил, його не можна запасти про запас. Тому 12 або 24 заняття є лише критерієм засвоєння пацієнтом уроків здоров’я. Займатися треба все життя самостійно. Після затяжної хвороби та заборони на рух заняття своїм здоров’ям (кінезітерапією) приносить людині справжнє задоволення. А ендорфіни – «гормони радості» – виробляються лише за умови занять гімнастикою.
  Практика показує, що люди, які повернули собі здоров’я за допомогою гімнастики, почуваються дискомфортно, не займаючись нею.
  Ми гарантуємо 95% результату. Але треба розуміти, що результат у всіх різне поняття. Одним результат – це гра у футбол, іншим результат – це одягнути шкарпетки чи мінімальні можливості обслуговувати себе. Тому не затягуйте та не відкладайте на потім, а приходьте тоді, коли ще не болить.

  Інфаркт

  Вас цікавить реабілітація після інфаркту за Бубновським? Тоді запрошуємо вас пройти курс лікувальної гімнастики у нашому центрі кінезітерапії «Здоров’я нації». У нас працює команда досвідчених та кваліфікованих лікарів-реабілітологів, які досконало володіють техніками фізіотерапії за методикою кінезітерапії.

  Кінезітерапія – ефективна реабілітація після інфаркту

  Інфаркт – серйозна патологія, яка пов’язана із загибеллю клітин серцевого м’яза (кардіоміоцитів) та склерозуванням їх у сполучнотканинні рубці. Таким пацієнтам показано помірну фізичну активність у вигляді лікувальної гімнастики. Відмінно підійдуть вправи після інфаркту Бубновського, які побудовані на природних для людського тіла рухах. Кінезітерапія дозволяє тренувати м’яз серця, забезпечувати хороше постачання міокарда киснем та його загальне зміцнення.

  Плюси кінезітерапії у реабілітації після інфаркту:

  • Безпека. Програма будується з урахуванням тяжкості перенесеного нападу та загального стану пацієнта.
  • Дійсність. Кінезітерапія має загальнозміцнюючий ефект на серцево-судинну систему, завдяки якому знижується потреба в медикаментах та ризик виникнення нових нападів.
  • Доступність. Методика підходить для людей із будь-яким рівнем фізичної підготовки.

  Також кінезітерапія допомагає нормалізувати артеріальний тиск, сприяє зниженню шкідливого холестерину, супроводжує корекції фігури, звільнення від зайвої ваги, підвищує стресостійкість. Регулярні заняття допоможуть швидше відновитися після хвороби та знизити ризик виникнення рецидиву у майбутньому.

  Відновлення після інфаркту – де пройти?

  Якщо вас цікавить фізіотерапевтичне відновлення після інфаркту, звертайтеся до нашого центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Ми пропонуємо ефективні методики реабілітації після інфаркту міокарда, розроблені лікарем Бубновським. Перед початком лікування всі пацієнти центру проходять комплексну діагностику, яка дозволяє грамотно та головне безпечно побудувати план фізіотерапії.

  Переваги звернення до нас:

  • Персоналізована розробка програми відновлення після інфаркту міокарда кожного пацієнта.
  • Професійний та досвідчений персонал.
   Зручне місце розташування клінік у Новомосковську та Дніпрі.
  • Сучасні діагностичні методики.
  • Демократичний рівень ціни послуги.

  Якщо вам потрібна фізична реабілітація після інфаркту міокарда і ви хочете записатися на прийом до нашого лікаря, телефонуйте за вказаним телефоном або створюйте онлайн-заявку на сайті.