Лікування інсульту методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Біль в спині та суглобах?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке інсульт?

  Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу, викликане закупоркою або розривом судин, симптоми якого зберігаються більше 24 годин. функцій, мови або пам'яті. Розрізняють два види: ішемічний-розвивається при звуженні або закупорці судин згустком крові або тромбом; геморагічний – внаслідок розриву судин.

  Причина виникнення інсульту

  Серед основних чинників ризику розвитку інсульту можна назвати:
  • високий артеріальний тиск;
  • часті аритмії;
  • перевищення допустимого рівня холестерину у крові;
  • підвищений вміст глюкози у крові;
  • освіта аневризм на судинах головного мозку;
  • порушення згортання крові;
  • надлишкова вага;
  • вживання алкоголю;
  • куріння;
  • стреси;
  • недостатня функція м’язової системи, а саме насосна, внаслідок малорухливого способу життя, що значно збільшує вплив перерахованих вище факторів на виникнення інсульту.

  Симптоми інсульту

  У більшості випадків симптомами, які виникають при інсульті, є:

  Рухові порушення;

  Порушення мови, ковтання;

  Порушення зору, чутливості та/або сприйняття;

  Порушення поведінки та пізнавальних функцій;

  Порушення пам'яті;

  Різкий біль голови, блювання;

  Почастішання дихання;

  Порушення свідомості (значна сонливість, кома).

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. Це методика рухових вправ, націлених на лікування та реабілітацію хвороб опорно-рухового апарату. Усі етапи занять кінезітерапією прописані лікарем та реабілітологом. Також активно застосовується ЛФК при остеохондрозі шийного відділу хребта, вправи сприяють ефективній реабілітації та швидкому відновленню.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Кінезітерапія підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку і допомагає позбавитися причини остеохондрозу, а не боротися з наслідками.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, які оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Різні стани, які починають виявлятися після перенесеного інсульту, залежать від місця розміщення патології, її розмірів, а при крововиливі в мозок – наскільки гематома стискає навколишні тканини.

  Виникнення психічних розладів, найчастіше депресивних станів

  Порушення рухових функцій, що призводять до паралізованості

  Втрата або порушення зору, слуху та пам'яті

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  Необхідно розпочинати реабілітацію після перенесеного інсульту якомога раніше, оптимально у перші 6-12 місяців. Однак і через цей час відновлення чи поліпшення можливе. Після звернення до кваліфікованого фахівця з кінезітерапії визначаються основні цілі та завдання реабілітації, складається індивідуальна програма занять під наглядом інструктора, з постійним контролем артеріального тиску та пульсу. Внаслідок регулярних занять на спеціальних багатофункціональних апаратах:
  • відбувається поступове відновлення гемодинаміки (руху крові по судинах) та іннервації в уражених органах та тканинах за рахунок залучення в роботу великих груп м’язів та утворення обхідних шляхів.
  • пацієнт навчається правильного діафрагмального дихання, що запобігає підвищенню внутрішньочерепного та внутрішньочеревного тиску, покращує відтік крові та лімфи від нижніх кінцівок.
  • нормалізується артеріальний тиск за рахунок покращення насосної функції м’язів.
   підвищується загальний тонус організму, покращується настрій.
  • вправи, спрямовані на м’язи тазового дна, сприяють покращенню кровообігу в тазових органах із відновленням їх функцій.
  • отримання перших позитивних результатів реабілітації стимулює пацієнта до подальших занять, підвищує віру у свої сили.
   покращується соціальна адаптація пацієнта, відновлення когнітивних функцій (пам’яті, уваги).
  • отримані знання та рекомендації щодо щоденних фізичних вправ, правильного харчування та мінімізації факторів ризику сприяють профілактиці повторного інсульту.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Анастасія, 16 років

  Порушення постави

  Почала реабілітацію в березні 2020 року, звернулася з проблемою порушення постави, а також зменшенням склепіння стопи, що вказувало на плоскостопість. зняття тригерних зон та спазмів глибоких м'язів.

  Ірина Вікторівна, 61 рік

  Кіфосколіоз 3-4 ступеня

  Вперше звернулася до спеціалістів центру у 2013 році з кіфосколіозом 3-4 ступеня, сильними болями в шиї та лівостороннім плечелопатковим переартритом. Лікарями було підібрано комплекс знеболювальних вправ з індивідуальним режимом відвідування та кріопроцедурами.

  Більше історій пацієнтів

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
  Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
  Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
  Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо їх те, що хвороба опорно-рухового апарату у принципі може бути вилікувана ніякими ліками, уколами, операціями, крім кількох захворювань, що з поразкою великих суглобів.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин.

  Поэтому в нашей клинике “Здоровье Нации” принимают пациентов от 3 лет. И так как мышцы – это единственный орган у человека, который восстанавливается до самой смерти, то по сути возрастных ограничений нет.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.
  Справа не в роках, а в тому, наскільки людина запустила своє здоров’я. Є звичайно ряд захворювань, які можуть лише обмежувати нас від тих чи інших вправ, є періоди, коли категорично не можна займатися. Але для цього існує лікар. Не варто впадати в благодушність, вважаючи, що ніколи не пізно почати лікуватися. Це не так. Лікування рухом можливе лише тоді, коли можливий власне рух і чітке усвідомлення того, що відбувається.
  При прийомі на лікування ми також попереджаємо пацієнтів, що палять, про те, що куріння значно ускладнює і продовжує процес лікування нашим методом. Говорити про дихання з людиною, що курить, безглуздо, адже дихання – одна з основних складових алгоритму лікування.
  З тими, хто курить, ми працюємо. Як правило, вони самі рано чи пізно кидають палити, розуміючи, що цим лише допомагають собі, своєму хребту. Поки не кинеш курити, спину до кінця не вилікуєш.

  4. Чи потрібно мати з собою фотографії МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
  Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі, – достатньо.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).
  Біль – це сигнал про проблему.
  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті, коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Які перші ознаки інсульту?

  Перші симптоми – втома, сонливість, запаморочення, біль голови, оніміння кінцівок, сплутаність свідомості, порушення зору, мушки в очах.

  7. За якого артеріального тиску може бути інсульт?

  За будь-якого тиску може бути інсульт. При високому – геморагічний (крововиливи) інсульт, при низькому тиску – ішемічний інсульт.

  8. Як уникнути цієї хвороби?

  Правильна профілактика – це відмова від шкідливих звичок, правильне харчування, заняття спортом, повноцінний відпочинок, мінімум стресу та регулярні медичні обстеження.

  9. Коли можна розпочинати реабілітацію у вашому центрі?

  Відразу після завершення гострого періоду, чим раніше, тим краще. При своєчасному зверненні до фахівця кінезітерапії збільшується шанс швидше відновитися, повернути втрачені функції і знизити ризик повторного інсульту.

  10. У якому віці можна отримати інсульт?

  Ризик захворювання зростає після 30 років, більшість випадків посідає вік після 45 років. Найбільший ризик розвитку інсульту – після 65 років.

  Інсульт

  Вас цікавить якнайшвидше відновлення після інсульту по Бубновському? Запрошуємо вам пройти програму реабілітації за допомогою лікувальної гімнастики у нашому центрі кінезітерапії «Здоров’я нації».

  Яка реабілітація після інсульту найефективніша?

  Інсульт – складна патологія судинної системи, що веде до збою кровообігу у мозку. Іноді наслідки такого захворювання досить важкі і часто торкаються рухових функцій організму. Після інсульту може знадобитися відновлення руки, ноги чи інших органів, які втратили здатність легкості руху та правильного виконання команд мозку. Відмінним способом якнайшвидшого відновлення виступає лікувальна гімнастика за методикою Бубновського.

  Кінезітерапія – швидке відновлення після інсульту

  Сьогодні кінезітерапія є дієвим методом природного відновлення органів та систем опорно-рухового апарату, який ґрунтується на дії безпосередньо на систему м’язів, зв’язок та суглобів. Це лікування рухом, як це банально не звучало, адже все геніальне просто!

  Дані вправи по Бубновському широко використовуються як методи реабілітації наслідків інсульту та інших серцево-судинних захворювань. Головне завдання – відновлення обсягу рухів частково або повною мірою, а також розвиток доброї рівноваги та координації рухів.

  Усі вправи мають виконуватися під контролем лікаря-реабілітолога. Залежно від тяжкості стану курс може починатися з пасивної гімнастики, де рухи тіла здійснює інструктор з реабілітації, а не сам хворий. При настанні позитивної динаміки вправи ускладнюють. Для кожного пацієнта забезпечується персональний підхід та увага. Така робота з тренером важлива для того, щоб вправи були максимально ефективними та безпечними.

  Де можна пройти реабілітацію після інсульту щодо Бубновського?

  Якщо вас цікавить відновлення після інсульту Бубновського, пропонуємо вам звернутися до нашого реабілітаційного центру «Здоров’я нації». Тут можна пройти повний курс кінезітерапії під наглядом досвідчених лікарів-реабілітологів.

  Переваги нашого центру:

  • Великий перелік методів реабілітації.
  • Кваліфіковані та досвідчені лікарі.
  • Персоналізований підхід до кожного пацієнта.
  • Сучасні методики діагностики.
  • Демократична вартість послуг центру.
  • Зручне місце розташування клінік у Дніпрі та Новомосковську.
  • Оптимальні ціни на центр.

  Тепер, якщо вам потрібно пройти реабілітацію, спрямовану на усунення наслідків інсульту, ви знаєте, якій клініці краще довірити свій вибір. Записатися на прийом до лікаря можна телефоном або через сайт центру «Здоров’я нації».