Корекція фігури методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Біль в спині та суглобах?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Что такое корекція фігури?

  Корекція фігури — це серія процедур, спрямованих на зміну об’ємів тіла нехірургічним шляхом.Сама корекція в себе включає:схуднення (локальне або загальне зменшення об’ємів);ліфтинг (підтяжка живота, ягодиць, бюста, талії — всезагальне надання стройності силуету);бодібілдінг (збільшення). обсягів тіла).

  Причини для корекції фігури

  Фігура кожного людини виключно індивідуальна.Ісходя з нашої практики ми вивели самі часті причини, які призводять до зміни фігури або маси тіла:
  • Порушення обміну речовин;
  • Викривлення постави;
  • Після травм та операцій;
  • Захворювання суглобів;
  • Інфекційні захворювання;
  • Клімакс;
  • Зміна менструального циклу;
  • Ожиріння;
  • Дистрофія;
  • Психологічні проблеми (наприклад: анорексія – сильне бажання схуднути).

  Симптоми для корекції фігури

  Симптоми цієї проблеми будуть виключно індивідуальними, але ось самі розпростерті:

  Біль у суглобах

  Біль у спині

  Задишка за будь-яких фізичних навантажень (наприклад при ходьбі)

  Зміна кольору шкіри

  Сколіотична постава або сколіоз

  Судоми

  Часті захворювання

  Тяжкість у тілі Плоскостопість

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – означає лікування рухом, що включає ефективну методику лікувальних вправ. Це методика рухових вправ, націлених на лікування та реабілітацію хвороб опорно-рухового апарату. Усі етапи зайняти кінезітерапією прописані лікарем та реабілітологом. Також активно застосовується ЛФК при остеохондрозі шийного відділу хребта, вправи сприяють ефективній реабілітації та швидкому відновленню.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Кінезітерапія підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку і допомагає позбавитися причини остеохондрозу, а не боротися з наслідками.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта з усіх напрямків здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо. Мета – прибрати біль та вилікувати м'язи.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Наслідки при несвоєчасному зверненні можуть бути різні:

  Ожиріння 4 ст
  Деформуючий артроз

  Сколіоз 3-4 ст
  Лімфостаз

  Цукровий діабет
  Гіпертонічна хвороба
  Міома

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  У нашому випадку наші пацієнти досягають найрізноманітніших успіхів щодо корекції фігури. Часто коригування фігури досягається після комплексного підходу. Це досить тривалий період досягнення, але перші успіхи пацієнт досягає на перших сеансах. Звичайно, все індивідуально, тому якість і терміни так само індивідуальні. Але ось що відзначається на нашій практиці:
  • Поліпшення роботи всіх систем нашого організму (серцевої, судинної, бронхолегеневої)
  • Зміна об’ємів тіла завдяки роботі м’язів
  • Легкість тіла у русі
  • Стресостійкість імунної системи
  • Можливість планування до пологів
  • Можливість планування до протезування та покращення стану після протезування
  • Позбавлення від хронічних захворювань та таблеток

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Анастасія, 16 років

  Порушення постави

  Почала реабілітацію у березні 2020 року, звернулася з проблемою порушення постави, а також зменшенням склепіння стопи, що вказувало на плоскостопість. Виходячи з її бажання повернутися до занять з танців, лікарем було розписано програму одужання на 36 занять, а також курс ручного масажу для зняття тригерних зон та спазмів глибоких м'язів.

  Ірина Вікторівна, 61 рік

  Кіфосколіоз 3-4 ступеня

  Вперше звернулася до спеціалістів центру у 2013 році з кіфосколіозом 3-4 ступеня, сильними болями в шиї та лівостороннім плечелопатковим переартритом. Лікарями було підібрано комплекс знеболювальних вправ з індивідуальним режимом відвідування та кріопроцедурами.

  БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ПАЦІЄНТІВ

  Корегування фігури

  Ви незадоволені своєю вагою? Запрошуємо вас до нашого центру корекції фігури та кінезітерапії «Здоров’я нації». Ми пропонуємо ефективні програми боротьби із зайвою вагою за методикою доктора Бубновського. У нашій команді зібрано професійних лікарів-реабілітологів, кінезітерапевтів тощо. Ми забезпечуємо персональний підхід до кожного клієнта нашого реабілітаційного центру кінезітерапії Бубновським.

  «Кінезітерапія – вправи для корекції фігури та зміцнення організму

  Проблема зайвої ваги є актуальною для величезної кількості людей. Ожиріння негативно впливає всі системи органів, і навіть на психологічне здоров’я людини. Ми переконані, що ефективна корекція фігури можлива за правильного добору фізичних вправ. Відмінним варіантом вважається кінезітерапія, яка побудована за принципом природних для людського тіла рухів. Регулярні заняття допомагають справлятися з проблемою зайвої ваги та сформувати гарну підтягнуту статуру.

  Програма вправ включає комплекс вправ для зміцнення м’язів опорно-рухової системи, розтяжку суглобів та хребта із застосуванням тренажерного та реабілітаційного обладнання, а також кардіо-вправи на зміцнення серцево-судинної системи та багато іншого. Такий комплексний підхід дозволяє моделювати гарну фігуру і водночас зміцнювати здоров’я.

  «Здоров’я нації» – сучасна клініка корекції фігури у Дніпрі

  Якщо вас цікавить корекція фігури фізичними вправами, ласкаво просимо до нашого центру кінезітерапії «Здоров’я нації». У нас працюють найкращі кінезітерапевти міста та країни, які готові побудувати персональну програму тренувань для кожного пацієнта центру. Програма будується з урахуванням фізичної підготовки, особливостей організму та бажаного результату. Перед початком курсу фізіотерапії усі пацієнти проходять комплексну діагностику. Це дозволяє нам будувати програму максимально ефективно та безпечно для пацієнта.

  Переваги вибору нашого центру «Здоров’я нації»:

  • Ввічливий та компетентний персонал.
  • Ефективні методики корекції фігур за допомогою гімнастики.
  • Увага та персоналізований підхід до кожного клієнта
  • Сучасні методи діагностики
  • Філії центру у Дніпрі та Новомосковську.
  • Ціни на послуги реабілітаційного центру.

  Якщо Вас цікавить корекція фігури за допомогою фізичних вправ, запишіться на прийом до нашого лікаря за вказаним телефоном або через форму онлайн-запису. Для вашої зручності наші філії мають зручне місце розташування в Дніпрі та Новомосковську.