Лікування плоскостопості методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та пігулок

Болі в попереку чи стегні?

ВИСТАЧИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке плоскостопість?

  Плоскостопість – це зміна анатомічно правильних співвідношень кісток склепіння стопи, по відношенню до всього тіла та роботи м'язів, що порушує біомеханіку ходьби. Захворювання створює постійний дискомфорт у людини, труднощі при ходьбі та зміни ходи. Плоскостопість розрізняють 4 ступеня тяжкості прояву. Кожен ступінь має свою форму та особливості прояву.

  Причини плоскостопості

  • ранній розвиток дитини або раннє встановлення ходьбі дитини
  • вальгус або варусна установка гомілковостопа/колінних суглобів
  • неправильно підібране взуття
  • слабкість м’язів та зв’язок
  • гормональне дозрівання
  • вагітність
  • надмірна вага тіла
  • надмірні навантаження
  • носіння взуття з високим підбором

  Симптоми плоскостопості

  Болючість стоп при русі

  Набряклість стоп після навантажень

  Знос взуття нерівномірний

  Швидка стомлюваність при навантаженні стоячи

  Набряклість гомілки або литкових м'язів

  Біль у колінах або кульшових суглобах

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія - означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. ЛФК при протрузії грудного, шийного, поперекового відділів хребта, а також інших патологій опорно-рухового апарату. Лікарі та реабілітологи застосовують ЛФК при поперековій грижі хребта, а також при дегенеративних змінах в інших відділах.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Особливу ефективність показує гімнастика Бубновського при грижі поперекового відділу хребта під назвою «кінезітерапія». Така методика дає швидкі та стійкі результати вже за короткий період часу.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, які оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Деформуючий артороз колінних та кульшових суглобів

  Грижі хребта, сколіоз

  Деформації, мозолі, викривлення пальців, неврити, шпори

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Більше історій пацієнтів

  Лікування плоскостопості по Бубновському

  Сьогодні вправи Бубновського при плоскостопості показують неймовірні результати, пацієнти відчувають зміну вже через короткий проміжок часу регулярних тренувань. Як працює ця методика? Розберемося докладно нижче, а спочатку слід дізнатися, що таке плоскостопість.

  Плоскостопість – це досить поширене захворювання опорно-рухового апарату, яке проявляється деформацією поперечного або поздовжнього склепіння стопи, згладжування природних вигинів підошви. Така патологія може бути уродженою або розвинутися з віком. Спеціальні вправи від плоскостопості у дорослих по Бубновському дають можливість проводити корекцію у будь-якому віці.

  Симптоми патології

  Якщо нічого не робити, людину починає мучити надмірна вистилання в ногах, навіть при невеликих навантаженнях, ниючі болі, судоми. Больовий синдром і дискомфорт можуть поширюватися навіть на колінні суглоби та поперек. У занедбаних варіантах патології спостерігається порушення кровообігу, біль при ходьбі навіть на невеликі відстані, деформація суглоба великого пальця стопи, може розвинутись радикуліт. Міжхребетні грижі, захворювання суглобів.

  Кінезітерапія при плоскостопості

  У разі мобільного плоскостопості (вигини склепіння стопи чітко видно при піднятій нозі) патологія добре піддається корекції шляхом кінезітерапії. При ригідній формі (вигини відсутні постійно) методика Бубновського дає можливість зупинити розвиток хвороби на ранніх стадіях та попередити початок негативного впливу на інші органи опорно-рухового апарату. 

  Комплексна кінезітерапія при плоскостопості у дітей та дорослих допомагає:

  • знизити больові відчуття без прийому фармакологічних препаратів;
  • зміцнити м’язи стопи;
  • покращити міцність та еластичність зв’язок;
  • підвищити функцію амортизації стопи. 

  Також у комплексі з кінезітерапією з Бубновському лікування плоскостопості включає масажі, водні процедури, фізіотерапію.

  Куди звернутися за допомогою при лікуванні плоскостопії у Дніпрі?

  Якщо ви хочете позбутися від плоскостопії за доктором Бубновським, запрошуємо вас до реабілітаційного центру кінезітерапії «Здоров’я нації». Тут виробника діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату за унікальною методикою професора Бубновського. Курс терапії призначається після повного обстеження. Це забезпечить правильний підбір та безпеку проведення тренувань.

  Для запису на прийом та діагностику, телефонуйте нам за вказаним телефоном або залишайте онлайн-заявку на сайті. Центру «Здоров’я нації» мають зручне розташування у Дніпрі та Новомосковську.