Лікування опущення внутрішніх органів методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Білв в попереку чи стегні?

ВИСТАЧИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке опущення внутрішніх органів?

  Під опущенням внутрішніх органів розуміють нижче розташування проти звичайним однієї чи кількох органів відразу. Це актуально щодо різних органів: печінки, шлунка, кишечника, нирок, органів малого таза. Зміщення розташування органів черевної порожнини, а зокрема їх опущення-приводить до виникнення безлічі хронічних захворювань.

  Причина виникнення опущення внутрішніх органів

  Найчастіше проблема розвивається і натомість слабкості м'язів і зв'язок, утримують у нормальному стані. В результаті органи опускаються вниз під своєю вагою, а зв'язки, які їх утримують, піддаються перерозтягуванню. Основні причини опущення внутрішніх органів:
  • Вагітність та пологи;
  • Різке зниження ваги тіла;
  • Регулярне підняття ваг;
  • Підвищення внутрішньоутробного тиску;
  • Сидячий спосіб життя чи несприятливі умови роботи;
  • Хірургічні втручання;
  • Травма куприка;
  • Втрата абдомінального тонусу у зв’язку з віком;
  • Гормональні та обмінні процеси;
  • Хронічні патології.

  Симптоми опущення внутрішніх органів

  Болі, що тягнуть внизу живота, в крижах, в попереку

  Болісні менструації

  Болючість при статевому акті

  Виникнення відчуття чужорідного тіла у піхву

  Здуття живота, розвиток колітів та запорів.

  Поява проблем із сечовипусканням (нетримання сечі під час чхання або кашлю, прискорене або утруднене сечовипускання)

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія - означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. ЛФК при протрузії грудного, шийного, поперекового відділів хребта, а також інших патологій опорно-рухового апарату. Лікарі та реабілітологи застосовують ЛФК при поперековій грижі хребта, а також при дегенеративних змінах в інших відділах.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування опущення внутрішніх органів

  З появою цих симптомів необхідно звернутися до кваліфікованого лікаря, який точно поставить діагноз і підбере оптимальну схему лікування.
  • 1

   Опитування

   На першому етапі лікар проводить детальне опитування та збирання анамнезу захворювання, міофасціальну діагностику, яка необхідна для визначення фізичного стану жінки з метою складання індивідуальної програми коригувальних вправ та обліку супутніх патологій.

  • 2

   Діагностичні заняття

   Після встановлення діагнозу, проведення діагностичного заняття на реабілітаційних апаратах складається індивідуальна програма одужання, пацієнту дають рекомендації щодо способу життя, харчування, режиму сну, а також обов'язкового виконання «5 золотих» вправ у домашніх умовах.

  • 3

   Лікування

   У процесі лікування опущення внутрішніх органів дуже правильно навчитися правильному, а саме діафрагмальне дихання, яке знижує вплив внутрішньочеревного тиску на тазове дно, що у свою чергу позитивно впливає на одну з причин опущення органів малого тазу та перешкоджає подальшому зниженню тонусу м'язів тазової діафрагми.

  • 4

   Результати

   У процесі занять на багатофункціональних апаратах Бубновського відновлюється мікроциркуляція крові, лімфи, покращуються обмінні процеси та нервова провідність, усуваються спазми, застої та запалення. Спеціально розроблена програма антигравітаційних вправ, тобто без осьового навантаження сприяє ефективному лікуванню опущення внутрішніх органів, а за допомогою силових вправ на внутрішню поверхню стегна, м'язи преса та спини, підвищується їх тонус та усувається м'язова дисфункція.

  Докладніше про опущення внутрішніх органів

  Основними цілями центру Здоров'я нації, це звернути увагу жінки на наявність проблеми, а також запобігти важким наслідкам і вирішити їх на рівні профілактики або ж на початковому етапі захворювання, що у свою чергу скоротить час на шляху до одужання

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності при лікуванні опущення внутрішніх органів

  В результаті опущення внутрішніх органів вони перестають нормально функціонувати, що загрожує розвитком багатьох хронічних хвороб, зниженням якості життя.

  Так, наприклад, при опущенні нирок починається їх надмірна активність, збій у роботі сечостатевої системи, що супроводжується частим запаленням та іншими патологіями.

  При проблемах з кишечником починаються запори і метеоризм, а це інтоксикація організму, постійна слабкість, хронічна втома, втрата працездатності, зниження імунітету.

  І найнеприємнішим наслідком такого опущення є пролапс (випадання) - випинання органу або його частини, не покритої очеревиною, через природний отвір (випадання матки через піхву або пряму кишку через анус), коли вже необхідна хірургічна операція та подальша реабілітація.

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  При своєчасному зверненні, у кращому випадку на початкових етапах опущення внутрішніх органів, можна відновити положення внутрішніх органів, оскільки методика кінезітерапії дозволяє за допомогою вузькокальних впливів та антигравітаційних вправ домогтися зменшення ступеня опущення тазових органів, що підтверджується при повторних УЗД, усунення циститу, відновлення кишечника та повного клінічного одужання. Розроблена програма дозволяє повернути жінці здоров'я!

  Історії одужання пацієнтів

  Рибка Олександр

  54 роки, менеджер - керівник

  Проблема: дискомфорт у грудному та поперековому відділах хребта при навантаженнях.

  Результат: біль пройшов, самопочуття стабільне, швидше відновлюється після навантажень.

  Федулова Вероніка

  21 рік, викладач іноземної мови та літератури

  Проблема: S-подібний сколіоз 2-3 ст, біль у спині, оніміння рук уночі.

  Результат: зникли болі в спині, візуально спина стала рівнішою, зміцнилися м’язи, стала витривалішою.

  БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ПАЦІЄНТІВ

  Часто задавані питання

  1. Чим займається ваш центр?

  Клініка «Здоров’я Нації» займається лікуванням за традиційною методикою, тому що вона відома з часів Гіппократа, коли говорили, що рух – життя. “Кінезис” по-грецьки означає рух, “терапія” – лікування.
  Сучасна кінезіотерапія – використовує спеціально розроблені реабілітаційні апарати, які виконують декомпресійно-антигравітаційну функцію, тобто при виконанні силових вправ немає навантаження на вісь хребта та на суглобові поверхні. Тому дана система вправ доступна як малим дітям, так і тяжкохворим людям, які мають не тільки захворювання хребта та суглобів, а й патологію серцево-судинної системи та інших систем.
  Як рецепт лікар – кінезіотерапевт використовує не рецепт в аптеку, а рецепт фізичних вправ: які це вправи, скільки їх, у якій кількості їх виконувати, щоб не погіршити стан пацієнта.
  Далі плавно провести від 1 до 12 сеансів – це завдання інструктора-методиста. Це терапія руху. Ми виходимо їх те, що хвороба опорно-рухового апарату у принципі може бути вилікувана ніякими ліками, уколами, операціями, крім кількох захворювань, що з поразкою великих суглобів.

  2. Чи є вікові обмеження?

  М’язи – це орган, який має скорочуватися та розтягуватися від народження та протягом усього життя, кожні 48 годин.

  Тому в нашій клініці “Здоров’я Нації” приймають пацієнтів віком від 3 років. І оскільки м’язи – це єдиний орган у людини, яка відновлюється до самої смерті, то, по суті, вікових обмежень немає.

  3. Чи є протипоказання до лікування?

  Існують деякі обмеження. Але тут все індивідуально. Глибоке переконання, що старість – це вік, а детренованість. У центрі працює 60-річна жінка – помічник інструктора суглобової гімнастики, у минулому хвора, з грижами міжхребцевих дисків. Вона повністю відновила своє здоров’я та тепер допомагає зробити це іншим.
  Справа не в роках, а в тому, наскільки людина запустила своє здоров’я. Є звичайно ряд захворювань, які можуть лише обмежувати нас від тих чи інших вправ, є періоди, коли категорично не можна займатися. Але для цього існує лікар. Не варто впадати в благодушність, вважаючи, що ніколи не пізно почати лікуватися. Це не так. Лікування рухом можливе лише тоді, коли можливий власне рух і чітке усвідомлення того, що відбувається.
  При прийомі на лікування ми також попереджаємо пацієнтів, що палять, про те, що куріння значно ускладнює і продовжує процес лікування нашим методом. Говорити про дихання з людиною, що курить, безглуздо, адже дихання – одна з основних складових алгоритму лікування.
  З тими, хто курить, ми працюємо. Як правило, вони самі рано чи пізно кидають палити, розуміючи, що цим лише допомагають собі, своєму хребту. Поки не кинеш курити, спину до кінця не вилікуєш.

  4. Чи потрібно мати з собою фотографії МРТ, КТ, Рентген на консультацію?

  При вступі до нас до медичного центру “Здоров’я Нації” лікар вже на консультації визначає чи необхідний знімок чи ні. Знімок чи інша діагностика, звичайно, необхідні, але завжди важливо знати що робити і як. Тому перед тим як робити якісь діагностичні маніпуляції, необхідно проконсультуватися з лікарем.
  Якщо пацієнти виписуються з лікарні після лікування або оперативних втручань, то тих знімків, що видаються в стаціонарі – достатньо.

  5. Чи потрібний напрямок від лікаря?

  Будь-який лікар при проблемах кістково-м’язової системи призначить ЛФК (лікувальна фізкультура).
  Біль – це сигнал про проблему.
  Щоб прийти до нас, не потрібно чекати коли заболить, приходьте у звичайному житті, коли Ви почуваєте себе добре і думаєте, що у Вас немає жодних проблем зі спиною та суглобами.

  6. Чи можна лише за допомогою кінезітерапії вирішити проблему опущення внутрішніх органів?

  Так дійсно можна, за допомогою правильно підібраної програмою реабілітації вирішити цю проблему, але не забуваємо про стан, в якому приходить пацієнт, час реабілітації залежить від занедбаності діагнозу.

  7. Чи потрібні додаткові обстеження?

  Для першого етапу достатньо потрапити на консультацію до фахівця Здоров’я нації, на якому буде зрозуміло стан пацієнта та його настрій. Якщо лікареві знадобляться додаткові дані, він обов’язково направить.

  8. Які обстеження можуть надати більше інформації про стан внутрішніх органів?

  Найкращим методом виявлення проблем опущення внутрішніх органів, є УЗД метод.

  9. Чи можна давати навантаження під час опущення внутрішніх органів?

  Навантаження підбирається виключно зі стану пацієнта, його основних та супутніх захворювань та виключно з фізичних можливостей.

  10. Заняття проходить індивідуально чи групі?

  Заняття з усіма пацієнтами проводяться виключно за індивідуальною програмою у присутності кваліфікованого інструктора-реабілітолога.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Надійшла на реабілітацію із проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ПАЦІЄНТІВ

  Опущення внутрішніх органів у жінок: причини, симптоми, методи лікування

  Ця патологія найчастіше зустрічається у жінок, які нещодавно перенесли пологи або мають деякі особливості м’язово-зв’язувального апарату тазового дна. Запобігти переходу захворювання в запущену стадію допоможе своєчасне його виявлення та лікування.

  Які симптоми вказують на опущення внутрішніх органів у жінок і як зупинити прогрес хвороби, про це читайте нижче.

  Причини виникнення патології

  Крім перерахованих вище причин, до опущення внутрішніх органів у жінок також можуть призвести:

  • захворювання хребта (кіфоз, остеохондроз);
   підняття ваг і регулярні надмірні фізичні навантаження;
  • хронічні запори;
  • різкий набір/зниження ваги;
  • менопауза.

  Також розвитку цієї патології сприяє малорухливий спосіб життя, характерний, наприклад, для співробітників офісів та банківських установ.

  Ознаки опущення внутрішніх органів у жінок

  До основних симптомів опущення внутрішніх органів у жінок належать:

  • дискомфорт та незадоволеність під час статевого акту;
  • нетримання сечі та калу;
  • утворення великої кількості газів у кишечнику та діарея;
  • прискорене сечовипускання та дискомфортні відчуття під час процесу;
  • неможливість прибрати живіт, що раптово з’явився, за допомогою регулярних занять спортом або дієт;
   повний вихід матки межі піхви (при запущених стадіях).

  Якщо Ви виявили у себе хоча б один із перелічених вище симптомів, рекомендується в терміновому порядку звернутися до відповідного фахівця, який проведе ретельну діагностику, підтвердить або спростує наявність патології, а також, при позитивному результаті, призначить лікування опущення внутрішніх органів у жінок.

  Опущення внутрішніх органів у жінок: що робити?

  Якщо у Вас діагностували подібне захворювання, не варто зневірятися. Сучасна медицина знає як не тільки сповільнити прогресування хвороби, а й повністю її позбутися. Зокрема, лікування опущення внутрішніх органів у жінок передбачає:

  • використання естрогеновмісних мазей і кремів;
  • носіння спеціальних маткових кілець, які утримують матку та піхву в природному положенні;
  • щоденну гімнастику та ЛФК, що дозволить запобігти опущенню внутрішніх органів у жінок під час вагітності та після пологів;
  • щоденна гімнастика та ЛФК також важлива для профілактики в хронічному стані, що дозволить зупинити прогресування;
  • хірургічне втручання, у процесі якого лікар проводить фіксацію статевих органів.

  Всі перераховані вище методи (крім оперативного втручання) давно і успішно застосовуються фахівцями нашої клініки, про що свідчать численні позитивні відгуки наших пацієнток.

  Чому обирають нас?

  До особливостей лікування опущення внутрішніх органів у жінок у нашій клініці належать:

  • застосування ефективних, безпечних та безболісних методів;
  • практично повна відсутність протипоказань;
  • робота з пацієнтами різних вікових категорій;
  • безопераційний підхід до вирішення проблеми.

  Записуйтесь на консультацію до наших фахівців прямо зараз і запобігайте розвитку патології ще на ранній стадії. В іншому випадку, вам не уникнути дорогого оперативного втручання та тривалої реабілітації.