Реабілітація після компресійних переломів методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Болі в попереку чи стегні?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке компресійний перелом?

  Компресійний перелом – травма хребта, при якій відбувається здавлювання одного або одразу кількох хребців, що призводить до розриву кісткової тканини. Найчастіше виникає у грудному та поперековому відділах хребта.

  Причини виникнення компресійних переломів

  Причини компресійних переломів:
  • Падіння з висоти
  • Автомобільна аварія
  • Стрибок з висоти на випрямлені ноги
  • Остеопороз (при зниженій щільності кістки навіть звичайні навантаження можуть спровокувати перелом)
  • Пухлина

  Симптоми компресійного перелому:

  Сильний біль у пошкодженій частині хребта

  Посилення больового синдрому при русі, кашлі

  Порушення рухових функцій, рефлексів

  Порушення функцій органів малого тазу

  Обмеження рухливості хребта

  Оніміння, слабкість верхніх та нижніх кінцівок

  Утруднене дихання (при травмі грудного відділу)

  Головний біль, запаморочення.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія - означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. ЛФК при протрузії грудного, шийного, поперекового відділів хребта, а також інших патологій опорно-рухового апарату. Лікарі та реабілітологи застосовують ЛФК при поперековій грижі хребта, а також при дегенеративних змінах в інших відділах.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Особливу ефективність показує гімнастика Бубновського при грижі поперекового відділу хребта під назвою «кінезітерапія». Така методика дає швидкі та стійкі результати вже за короткий період часу.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедура, гімнастика, тейпування тощо. Мета – прибрати біль та вилікувати м'язи.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Значне зниження працездатності та якості життя внаслідок стійкого больового синдрому, обмеження рухливості травмованого відділу хребта

  Посттравматична деформація хребта, що супроводжується стисканням спинного мозку, призводить до інвалідизації

  Розвиток дегенеративних змін у міжхребцевих дисках, суглобах та зв'язках хребта (остеохондроз, остеоартроз)

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  При своєчасному зверненні до реабілітаційного центру кінезітерапії та регулярного виконання індивідуально підібраних вправ пацієнт отримує такі результати:
  • Зняття больового синдрому
  • Поліпшення кровообігу у зоні ушкодження
  • Стабілізація хребта, зміцнення ослаблених м’язів, формування м’язового корсету
  • Нормалізація роботи серцево-судинної та дихальної систем
  • Збільшення м’язової сили та витривалості
  • Профілактика вторинних ускладнень
  • Поліпшення якості життя, зміцнення імунітету
  • При тяжких травмах – набуття здатності до самообслуговування та покращення психологічного стану

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Більше історій пацієнтів

  Реабілітація після компресійних переломів хребців

  Здоровий хребет мають великий запас міцності, тому отримати серйозну травму, таку як перелом не так просто. Але якщо подіяти такою силою, яка перевищує межі міцності хребця (наприклад, падіння з висоти, ДТП тощо), структура органу може зашкодити, що призведе до тяжких ускладнень. Саме тому лікування та реабілітація після компресійного перелому повинні проводитися тільки у досвідченого медичного фахівця.

  Особливо дана пробілам актуальна для людей похилого віку, оскільки їх кістки досить часто відчувають дефіцит мінеральних речовин і особливо схильні до руйнування. Іноді, щоб заробити перелом, буває досить необережного падіння на куприк.

  Компресійні ушкодження та переломи у дітей

  Практично всі діти дуже активні та рухливі, що підвищує ризик травматизму. Дитина може переоцінити свої сили та фізичні дані, до того ж діти часто не замислюються про майбутні наслідки своїх вчинків. Тому падіння з висоти, невдале пірнання у воду, бійки, ДТП стають частішими причинами розвитку компресійних ушкоджень хребта у дітей. 

  Також велику роль відіграють уроджені особливості опорно-рухового апарату (слабкість та деформація хребта, остеопороз, остеомієліт, дефіцит мінералів). Навіть невелика силова дія може призвести до сплющування тіл хребців. 

  По завершенню лікування необхідна комплексна реабілітація після компресійного перелому хребта у дітей, яка допоможе повністю відновитися та продовжити здорове життя. 

  Куди звернутись із проблемою?

  Якщо вас цікавить реабілітація після компресійного перелому хребта, звертайтесь до центру «Здоров’я нації». Ми пропонуємо сучасні методики фізіотерапії, які дозволяють швидко відновитись після отриманої травми. Фізична реабілітація при компресійному переломі хребта проходить під наглядом досвідчених та кваліфікованих фахівців медичного профілю.

  Сучасна реабілітація після компресійного перелому хребців у нашому центрі включає спеціальну лікувальну гімнастику – кінезітерапію. Ця методика дозволяє:

  • Поліпшити кровообіг у зоні ушкодження.
  • Стабілізувати становище хребців.
  • Зняти больовий синдром.

  Також кінезітерапія служить чудовим методом профілактики вторинних ускладнень.

  Перед початком курсу відновлення необхідно обов’язково пройти діагностику хребта, що дозволить підібрати ефективні та безпечні попередження. 

  Чому пацієнти впевнено обирають центр «Здоров’я нації»?

  • Широкий перелік послуг з терапії та відновлення опорно-рухового апарату. 
  • Команда кваліфікованих лікарів. 
  • Персоналізований підхід до кожного пацієнта центру.
  • Сучасні методики діагностики.
  • Зручне місце розташування клінік у Дніпрі та Новомосковську. 
  • Ціни на всі послуги.

  Якщо вас цікавить реабілітація після компресійного перелому хребта поперекового відділу, записуйтесь на діагностику до нашого центру «Здоров’я нації». Зробити це можна за телефоном або за допомогою онлайн-заявки.