Лікування ревматоїдного артриту методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та пігулок

Болі в попереку чи стегні?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке ревматоїдний артрит?

  Ревматоїдний артрит - це хронічне аутоімунне захворювання, зі стійки, симетричним ураженням дрібних і великих суглобів, із залученням у запальний процес внутрішніх органів та систем (легких, серця, нирок, шкіри, очей). Захворювання має прогресуючий характер, що призводить до руйнування суглобового хряща та утворюючих суглобів кісток з подальшою деформацією суглобів та порушенням їх функції.

  Причини ревматоїдного артриту

  Причини виникнення ревматоїдного артриту досі не встановлені. Відомо лише те, що в імунній системі відбувається збій і вона починає атакувати власні тканини, що призводить до їх запалення. Фактори ризику:
  • підлога (жінки хворіють частіше);
  • вік (40-60 років);
  • спадкова схильність;
  • куріння;
  • травми.
  • професійні шкідливості (робота на хімічних підприємствах, радіаційний фон);
  • стрес;
  • гострі та хронічні інфекції;
  • гормональні порушення, вагітність;

  Симптоми ревматоїдного артриту

  Для ревматоїдного артриту характерні такі ознаки ураження суглобів:

  Ранкова скутість у суглобах кистей

  Біль у суглобах постійного характеру, навіть у спокої та вночі.

  Припухлість дрібних суглобів кистей та стоп не менше 6 тижнів, з поступовим розвитком запального процесу в інших суглобах

  Симетричний характер ураження суглобів кінцівок.

  При тривалому запаленні у суглобах формується атрофія м'язів, прилеглих до суглоба, зі зниженням м'язової сили в кінцівках, формуванням контрактур, підвивихів суглобів кистей, стоп, великих суглобів.

  Підвищення температури тіла

  Ревматоїдні вузлики (підшкірні утворення)

  Синдром Шегрена (запалення слинних та слізних залоз)

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія - означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. ЛФК при протрузії грудного, шийного, поперекового відділів хребта, а також інших патологій опорно-рухового апарату. Лікарі та реабілітологи застосовують ЛФК при поперековій грижі хребта, а також при дегенеративних змінах в інших відділах.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Особливу ефективність показує гімнастика Бубновського при грижі поперекового відділу хребта під назвою «кінезітерапія». Така методика дає швидкі та стійкі результати вже за короткий період часу.
  • 1

   Консультація

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування і т.д. Мета – прибрати біль та вилікувати м'язи.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації
  • 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  Значне зниження працездатності та якості життя з порушенням рухових функцій у суглобах та вираженим больовим синдромом

  Підвищується ризик розвитку та прогресування інших захворювань (остеопороз, атеросклероз судин, онкопатологія)

  Інвалідизація.

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  При регулярних заняттях та дотриманні рекомендацій лікаря можна досягти таких результатів:
  • зниження больових відчуттів та запальних явищ у уражених суглобах;
  • відновлення кровообігу;
  • збільшення обсягу рухів у суглобах;
  • відновлення та збереження м’язової сили;
  • можливість призупинити прогресування захворювання.
  • зменшення скутості та м’язового спазму, запобігання розвитку згинальних контрактур;
  • збільшення працездатності та загального тонусу організму;
  • покращення обмінних процесів, зміцнення імунітету;
  • корекція харчування та способу життя;

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Лариса Броніславівна, 54 роки

  Остеохондроз

  Звернулась до центру «Здоров'я нації» на початку 2014 року з діагнозом остеохондроз. На даний момент пацієнтка перебуватиме на річному абонементі та є повністю самостійною. Підтримує своє фізичне здоров'я та гарне самопочуття.

  Тетяна Антонівна, 74 роки

  Коксартроз 3 ступеня

  Звернулася до центру з сильними болями у тазостегновому суглобі та поставленим діагнозом коксартроз 3 ступеня. Ми налагодили роботу серцево-судинної системи, нормалізували артеріальний тиск, відновили роботу нижніх кінцівок завдяки покращенню роботи м'язів, зняли больовий симптом та пацієнтка вільно рухається без обмежень та операцій.

  Більше історій пацієнтів

  Ревматоїдний артрит вправи ЛФК

  Таке захворювання, як ревматоїдний артрит проявляється вражаючим суглобового хряща, інколи ж навіть кісткової тканини. Стартом у розвиток хвороби може стати запальний процес чи порушення у роботі імунної системи. Якщо у вас виявили ревматоїдний артрит, вправи ЛФК за Бубновським стануть найкращим методом профілактики ускладнень такої патології.

  Традиційне лікування у вигляді знеболювальних та протизапальних препаратів знімає симптоми, але не бореться із самою причиною хвороби. Тому фізичні вправи при ревматоїдному артриті дають більшу ефективність і не дозволяють захворюванню увійти в хронічну фазу. 

  Куди звернутися за допомогою?

  Якщо ви страждаєте на ревматоїдний артрит або інше захворювання опорно-рухового апарату, запрошуємо вас звернутися до нашого реабілітаційного центру «Здоров’я нації». Тут лікування проводиться із застосуванням кінезітерапії.

  Як допомагає кінезітерапія?

  Відомий доктор Бубновський розробив вправи для ревматоїдного артриту, засновані на природних для людського тіла рухах. Цей комплекс отримав назву кінезітерапія. Ця лікувальна фізкультура не лише допомагає позбутися неприємних симптомів, а й усунути причину захворювання.

  Запалення – це природна реакція організму порушення кровообігу в суглобі. Слідом настає набряклість, яка сковує рух. Спеціальний комплекс вправ при ревматоїдному артриті дозволить налагодити мікроциркуляцію у ураженому суглобі, забезпечить повноцінне харчування для тканин. Також регулярні заняття дозволять зміцнити м’язи та зв’язки.

  Усі вправи підбираються для пацієнта індивідуально і після проходження низки діагностичних обстежень. За правильністю та безпекою виконання вправи ретельно стежить реабілітолог клініки. 

  Також у комплексі з ЛФК часто призначаються масажі, водні процедури, голкотерапії та фізіопроцедури.

  Чому пацієнти обирають центр “Здоров’я нації”?

  • Найширший перелік послуг з лікування хвороб кістково-м’язової системи.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Сучасні методи діагностики.
  • Професійна команда досвідчених лікарів.
  • Прийнятні ціни на послуги.
  • Зручне місце розташування клінік у Дніпрі та Новомосковську.
  • Хороші відгуки реальних пацієнтів центру.

  Тепер, якщо вас цікавить комплекс вправ ЛФК при ревматоїдному артриті за методикою Бубновського, ви знаєте, куди звернутися по кваліфіковані послуги. Записатися на діагностику або прийом лікаря можна за вказаними телефонами. Також ви можете створити онлайн-заявку на сайті, і ми самі зв’яжемося з вами для обговорення всіх деталей вашого звернення до нашого центру.