Лікування вивихів та підвивихів методом кінезітерапії

Лікування без уколів, операцій та таблеток

Біль в спині та суглобах?

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ,
запишіться на прийом!
  Що таке вивихи та підвивихи?

  Вивих - це повна розбіжність 2х кісток, що утворюють суглоб. Підвивих - це часткове розбіжність кісток, при якому зчленовані поверхні кісток зміщені, але контакт між ними зберігається.

  Причини вивихів та підвивихів

  Причини вивихів та підвивихів
  • Травма (удар або падіння) – основна причина вивихів та підвивихів суглобів, що часто виникає при заняттях контактними видами спорту.
  • Внаслідок перенесених захворювань суглобів та кісток (артроз, артрит, туберкульоз, остеомієліт).
  • Неправильне формування опорно-рухового апарату внутрішньоутробно (вроджений вивих стегна).
  • Знижений тонус та сила м’язів.
  • Слабкі зв’язки.

  Симптоми вивихів та підвивихів

  Ознаки, якими можна розпізнати вивих (підвивих) суглоба такі:

  Різкий біль, що посилюється під час руху постраждалою частиною тіла;

  Зміни розміру та форми суглоба;

  Значний набряк;

  Гематома чи підшкірні крововиливи;

  Обмеження руху на суглобі чи повна його неможливість;

  Почервоніння у місцях ушкодження;

  Клацання, яке чутно в момент вивиху;

  Підвищення місцевої температури; Порушення чутливості у постраждалій кінцівці.

  Що таке кінезітерапія?

  Кінезітерапія – означає лікування рухом, який включає ефективну методику лікувальних вправ. Це методика рухових вправ, націлених на лікування та реабілітацію хвороб опорно-рухового апарату. Усі етапи занять кінезітерапією прописані лікарем та реабілітологом. Також активно застосовується ЛФК при остеохондрозі шийного відділу хребта, вправи сприяють ефективній реабілітації та швидкому відновленню.
  Докладніше про методику

  Без хірургічних операцій

  Без ліків та уколів

  Гарантія результату 95%

  Відчутні результати після перших сеансів

  Усунення причин, а не наслідків

  Досвідчені реабілітологи

  Контроль параметрів здоров'я на заняттях

  Лікування під наглядом лікаря та реабілітологів

  Основні етапи лікування кінезітерапією

  Кінезітерапія підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку і допомагає позбавитися причини остеохондрозу, а не боротися з наслідками.
  • 1

   Консультациія

   Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

   Діагностика

   Опитування пацієнта з усіх напрямків здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, що оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування. Розробка тактики лікування та видається необхідний матеріал для вивчення пацієнту.

  • 3

   Лікування

   Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

   Супровід

   Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.

  Прийом проводять

  У нас працюють медичні фахівці, які мають глибокі знання та багаторічний досвід у фізіотерапії захворювань кістково-м'язової системи.
  Філіпченкова Наталія
  Лікар фізичної та реабілітаційної медицини • 5 років – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 1500 – пацієнтів, що звернулися
  Шилов Олег Валерійович
  Лікар кінезітерапевт • 1,5 роки – досвід роботи в центрі Здоров'я нації• 300 – пацієнтів, що звернулися

  Наслідки при бездіяльності

  При несвоєчасному зверненні за медичною допомогою та відсутності повного комплексного лікування, перенесені вивихи (підвивихи) суглобів можуть спричинити такі несприятливі наслідки в майбутньому:

  Стійке порушення функціонування кінцівки, скутість та зменшення обсягу рухів у суглобі.

  Хронічна нестабільність суглобів, розвиток звичного вивиху.

  Розвиток хронічних захворювань суглобів (артроз, остеоартрит, остеонекроз).

  Результати своєчасного звернення до фахівців

  Пацієнт, який звернувся за допомогою до реабілітаційного центру кінезітерапії при виконанні індивідуально підібраної програми занять та дотриманні всіх рекомендацій лікаря отримує наступні результати:
  • уйде больовий синдром;
  • поступове відновлення рухливості суглоба;
  • відновлення кровообігу у м’язах, які не функціонували в період іммобілізації;
  • йде набряк;
  • збільшення м’язової сили та тонусу ослаблених м’язів;
  • поліпшення живлення суглобових та хрящових тканин;
  • підвищення стійкості до навантажень як пошкодженого суглоба, а й всього організму;
   покращення настрою, відчуття бадьорості та підвищення життєвого тонусу;
  • отримані знання дозволять профілактувати травми та їх можливі наслідки у майбутньому.

  Історії одужання пацієнтів

  Юлія, 40 років

  Ревматоїдний поліартрит

  Поступила на реабілітацію з проблемою ревматоїдний поліартрит. Пацієнтку було виписано з рекомендаціями для домашніх занять, але щороку Юлія проходить курс реабілітації для профілактики та підтримки загального стану здоров'я, зараз перебуває на 6 курсі профілактики.

  Анастасія, 16 років

  Порушення постави

  Почала реабілітацію у березні 2020 року, звернулася з проблемою порушення постави, а також зменшенням склепіння стопи, що вказувало на плоскостопість. Виходячи з її бажання повернутися до занять з танців, лікарем було розписано програму одужання на 36 занять, а також курс ручного масажу для зняття тригерних зон та спазмів глибоких м'язів.

  Ірина Вікторівна, 61 рік

  Кіфосколіоз 3-4 ступеня

  Вперше звернулася до спеціалістів центру у 2013 році з кіфосколіозом 3-4 ступеня, сильними болями в шиї та лівостороннім плечелопатковим переартритом. Лікарями було підібрано комплекс знеболювальних вправ з індивідуальним режимом відвідування та кріопроцедурами.

  БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ПАЦІЄНТІВ

  Вивихи та підвивихи

  Вивихи та підвивихи – досить поширене явище у травматології. Вивих характеризується повним розбіжністю двох кісток суглоба, у разі підвивиху розбіжність відбувається частково.

  Плечо

  Плечовий суглоб вважається найбільш рухливим в організмі людини. Він забезпечує підняття руки, завод її за спину та багато інших функцій. Рух можливий у всіх трьох площинах. Саме тому лікування вивиху суглоба та інших травм у цій зоні потрібно проводити якомога раніше та під наглядом грамотного фахівця.

  Рука та пальці

  При вивиху пальця відбувається зміщення фаланг із втратою конгруентності між ними. Візуально спостерігається асиметричність суглобових структур. Також при вивиху відбувається пошкодження зв’язок, що утримують м’язи та кістки, травмується суглобова бурса. Також може статися вивих променево-зап’ясткового суглоба, який відрізняється великою вразливістю.

  Основною причиною вивихів та підвивихів рук і пальців є сильний вплив на суглоб, який не здатний витримати зв’язки. Це може статися при падінні, різких рухах, ударі об твердий предмет або поверхню.

  Якщо у вас трапився вивих пальця, лікування потрібно починати якнайшвидше. Головне завдання лікаря, який проводить лікування вивиху руки – правильно вправити суглоб та надійно зафіксувати його у правильному анатомічному положенні. У такому разі суглоб швидко відновиться. Для іммобілізації пошкодженої зони найкраще використовувати гіпс чи ортез.

  Коли мине гострий період і спаде набряк, рекомендується підключити фізіопроцедури, які зменшать ризик виникнення ускладнень. Застарілі вивихи потребують тривалої реабілітації, тому лікування після вивиху не варто затягувати.

  Тазостегновий суглоб

  Тазостегновий суглоб утворений вертлюжною западиною та головкою стегнової кістки. Вивихи в цій галузі трапляються нечасто, для цього необхідний сильний вплив (падіння з висоти, дорожньо-транспортна пригода). Лікування підвивиху тазостегнового суглоба починається з вправлення та накладки скелетного витягу в середньому на 1 місяць. Потім настає тривалий період реабілітації, який слід проходити під наглядом фахівців. У цей період потрібна фізіотерапія та лікувальна гімнастика.

  Коліно

  Також швидкого реагування потребує лікування вивиху колінного суглоба, коли відбувається зміщення суглобових поверхонь, що утворюють зчленування, а також ушкодження меніска, зв’язок, суглобової сумки, нервів, судин.

  Голеностоп

  Така травма найчастіше трапляється при різкому повороті стопи всередину або назовні, що призводить до значного навантаження на зв’язки і може спричинити серйозне зміщення кісток. Якщо спостерігається вивих гомілковостопного суглоба, лікування потрібно починати якомога оперативніше. Такими патологіями займається лікар-травматолог. Після огляду, швидше за все, потрібно зробити рентген і виконати вправлення суглоба.

  Куди звернутися по допомогу?

  Якщо вас цікавить лікування вивиху кульшового суглоба або інших зон, звертайтеся до сучасного центру «Здоров’я нації». Ми пропонуємо комплексний підхід у терапії патологій опорно-рухового апарату із застосуванням методів фізіотерапії та лікувальної гімнастики.

  Переваги вибору нашого центру:

  • Великий перелік послуг у галузі лікування вивиху стегна, коліна, гомілкостопа, плеча, пальця і ​​т.д.
  • Уважний та професійний персонал.
  • Філії клінік у Дніпрі та Новомосковську.
  • Сучасні методи діагностики.
  • Приємні ціни на послуги.

  Якщо ви готові записатися на діагностику та лікування підвивиху суглоба, телефонуйте нам за вказаним номером телефону або залишайте заявку на сайті.