0

Зенін Дмитро Андрійович

Засновник та директор центру «Здоров’я нації»

У кінезітерапії з 2005 року.
До цього 3 роки був пацієнтом особисто С.М.Бубновського, а потім, на собі відчувши ефективність методики та її здатність не тільки усувати симптоми хвороби, а давати людині ЗДОРОВ’Я, вирішив присвятити себе популяризації кінезітерапії як сучасного метода лікування та профілактики захворювань кістково-м’язової системи та оздоровлення в цілому, зробивши це своїм сімейним бізнесом.

Саме завдяки тому, що Дмитро Андрійович почав свій шлях до здоров’я в якості пацієнта центру кінезітерапії, він дуже добре усвідомлює, з якими труднощами можуть стикатися ті, хто звертається до нього по допомогу. Але з тієї ж самої причини, як ніхто, вміє надихати своїм прикладом і мотивувати не боятися розпочати цей шлях і невпинно та старанно працювати над собою. Адже одужання починається саме з віри в себе та твердого наміру бути здоровим. І ця віра притаманна не тільки Дмитру, а і його професійній команді, рідним та близьким – саме тому девіз його компанії: «Здорова родина – здорова нація».
Тож в атмосфері дружньої підтримки пацієнти центру поступово долають сумніви та страхи, під пильним контролем професіоналів вчяться володіти своїм тілом, позбавляються болю та набувають корисних звичок, які залишаться з ними на все життя, але головний здобуток – це впевненість у собі та своїх силах!

Цікаві факти про лікаря

З чого почалося Ваше знайомство з кінезітерапією?

Я потрапив до Сергія Михайловича Бубновського у досить важкому стані здоров’я, хоча і у достатньо молодому віці, саме як пацієнт. 3 роки тривав процес мого відновлення, як фізичного, так і психологічного, у реабілітаційній залі кінезітерапії. Це був досвід, який кардинально змінив моє життя. Я зміг подолати сам себе і вирішив, що хочу допомагати іншим робити те саме. Я вирішив стати кінезітерапевтом. Для цього змінив ВНЗ з економічного на медичний, та, вже повністю повернувши собі гарне самопочуття, почав працювати у Бубновського в якості інструктора-реабілітолога. Вже через рік став одним із провідних фахівців, займався відкриттям нових філій та навчанням персоналу. Ще через рік відчув в собі сили відкрити власний центр.

Чому вирішили зробити медицину своєю професією?

Потрапивши до Сергія Михайловича, я був неймовірно натхненний його вмінням давати людям надію. Я бачив пацієнтів, яких налякали «страшними невиліковними» діагнозами, і вони, сповнені страху та відчаю, хапалися за «останню соломинку». І я зрозумів, що основне завдання Лікаря – це допомогти пацієнту подолати саме цей страх, вивести його зі стану вивченої безпорадності – і далі організм сам візьме курс на самозцілення, треба тільки трохи йому допомогти. Вивчаючи деталі технології, які так просто і зрозуміло викладає автор методики, стає зрозуміло, де ховається той самий страх і чому багато пацієнтів потрапляють у цю підступну пастку. І саме тому вже багато років я в унісон зі своїм вчителем не втомлююсь пояснювати прості істини медицини простими словами для людей, які хочуть не лікуватись все життя, а бути здоровими.

Що назвали би своїм головним досягненням у бізнесі?

Медична реабілітація – це шлях постійного розвитку та самовдосконалення, по якому може йти не кожен. Тому я з впевненістю можу сказати, що медицина – це не бізнес. Бізнес – це фінансова вигода з найменшими витратами. В нашому випадку вигода стоїть на останньому місці, і фінанси – це тільки інструмент для досягнення цілей. Я відкривав багато центрів, маю великий досвід навчання персоналу (зараз це вже більше 200 професіоналів у нашій галузі) і тому вважаю, що успіх бізнесу у сфері медицини ґрунтується на людях, які щиро прагнуть допомагати іншим. І саме ця беззаперечна цінність є сенсом існування нашого підприємства, за яку нам вдячні наші пацієнти. І ця вдячність і є тим самим дофаміном, який я б і назвав своїм головним досягненням.

Які професійні цілі ставите зараз перед собою?

У теперішні складні часи наша основна ціль – вистояти та зберегти той потенціал та ресурси, яких вже вдалося досягти. А далі, звичайно, розвиватися та рости, відкривати нові центри, навчати спеціалістів, щоб якомога більше людей змогли дізнатися та відчути на собі можливості кінезітерапії. Зараз на нашому рахунку вже більше 10 000 вилікуваних пацієнтів – будемо прагнути збільшити цю цифру ще разів в 100.

Основні етапи лікування кінезітерапією

Працюючи з пацієнтами за спеціальною методикою професора Бубновського, нам вдається вирішити проблеми із суглобами, хребтом та іншими органами опорного апарату.
  • 1

    Консультація

    Діалог з лікарем про можливість лікування та його наслідки. Проходить індивідуально з вивченням медичних документів. Виявлення мети пацієнта. Точні відповіді на всі питання пацієнта.

  • 2

    Діагностика

    Опитування пацієнта за всіма напрямами здоров'я. Візуальна та мануальна оцінка лікарем стану м'язового стану, хребта та суглобів. Діагностичні вправи, які оцінюють функціональність м'язів з метою виявлення можливих протипоказань та призначень під час лікування.

  • 3

    Лікування

    Виконання всіх лікарських призначень пацієнтом як у центрі, так і вдома. Постійний контроль самопочуття та відстеження динаміки стану. Складається індивідуальна програма вправ, яка включає в роботу глибокі м'язи спини без осьового навантаження на хребет. Відвідування додаткових маніпуляцій: масаж, кріопроцедури, гімнастика, тейпування тощо.

  • 4

    Супровід

    Етап коли пацієнт почувається стабільно добре і готовий до виписки. Має всі здібності та знання для профілактики в домашніх умовах або відвідувати центр на умовах абонементу. Пацієнт отримує всі необхідні рекомендації для безпечного використання свого тіла та здоров'я.